Dantų balinimas LED lempa

Dantų balinimas LED lempa

Dantų balinimas LED lempa kaina – 150 Eur.

Dantų balinimo procedūra buvo žinoma dar senovės romėnams, balindavusiems dantis ožkų pieno ir žmogaus šlapimo mišiniu. Viduramžiais balti dantys tapo aukšto socialinio statuso ženklu, todėl dauguma turtingųjų dantis bandydavo balinti naudodami azoto rūgštį ir metalo plokšteles. Reikia tik džiaugtis, kad gyvename laikais, kai baltesnę dantų spalvą galime įgyti naudodami kur kas saugesnes sveikatai balinimo priemones.

Kiekvieno iš mūsų dantų spalva skiriasi priklausomai nuo genų, mitybos ir organizmo sveikatos būklės. Vaikų pieniniai dantukai dažnai būna baltesni nei vėliau išdygę dantys. Taip nutinka dėl dantyse esančių mineralų pokyčių. Dantų spalvą lemia ir vartojami vaistai (pvz, antibiotikai ar tetraciklidai). Dėl jų dantų emalis pasidengia dėmėmis, prarandamas natūralus dantų paviršiaus blizgesys. Tamsėjantį dantų atspalvį turi ir vartojamas maistas bei gėrimai: kava, juodoji arbata, raudonas vynas, burokėliai, uogos ir kiti, nors ir natūralūs, tačiau daug dažomojo pigmento turintys produktai. Žinoma, didžiausias baltų dantų priešas yra tabakas. Jame yra daug stipraus, gelsvą ir net rusvą atspalvį suteikiančio pigmento. Nebekalbant jau apie tai, kad karšti tabako dūmai atveria dentino kanalėlius, dėl ko dažantys pigmentai lengviau patenka į emalio įtrūkimus ar mikroskilimus bei juos nudažo.

Tačiau tiek natūralią, tiek keletu atspalvių baltesnę dantų spalvą galima atgauti padedant profesionaliems odontologams. Visų rūšių dantų balinimas LED lempa Vilniaus centre atliekamas klinikoje „Ortodenta“, A. Juozapavičiaus 6A, Vilniuje.

Dantų balinimas LED lempa seniai specialistų pripažintas kaip efektyvi ir saugi priemonė dantims pašviesinti iki reikiamo baltumo. Dantis balinant odontologijos klinikoje gydytojas balinamąją medžiagą (karbamido peroksidą) kruopščiai užtepa tiesiai ant dantų. Veikiama LED šviesa ši medžiaga ima veikti dantį, tokiu būdu pašalindama ne tik tamsias dėmeles nuo dantų paviršiaus, bet ir nuo dažiklių turinčio maisto bei gėrimų atsiradusius šlakus iš vidinės danties struktūros.

Balinimo procedūra trunka iki valandos, o rezultatai matyti iš karto. Dažniausiai pacientai nejaučia jokio skausmo ar diskomforto. Jei reikia, dantų balinimo procedūros pabaigoje dantys ištepami jautrumą mažinančiu geliu.

Kokybiškas ir saugus dantų balinimas LED lempa Vilniuje, odontologijos klinikoje „Ortodenta“.
Jūsų svajonę apie baltus dantis galime išpildyti vos per vieną vizitą. O dantų balinimasLED lempa , ypač galiojančių akcijų metu, čia atliekamas už gerą kainą.

Kviečiame apsilankyti!
Tel. 8 5 272 3913
Mob. 8 655 69272

El.paštas: klinika@ortodenta.lt