Dantų balinimas kapomis

Dantų balinimas kapomis

Dantų balinimas kapomis kaina – 90-170 Eur.

Paprastai, pacientams, kurie pageidauja dantis balinti namie, pirmiausia rekomenduojame atlikti profesionalią dantų higieną. Jos metu nuo dantų paviršiaus nuvalomos apnašos, kurios dėl vartojamos kavos, vyno, dažančių maisto produktų ar rūkalų dervų yra padengusios dantis, suteikdamos jiems ne patį balčiausią atspalvį. Kai kuriems pacientams pakanka, kad dantys po dantų higienos pašviesėja. Tačiau tiems, kurie pastebi, kad jų dantų paviršius įgavo gelsvą ar pilkšvą atspalvį dėl amžiaus, vartojamų medikamentų ar kitų su dantų higiena nesusijusių faktorių, siūlome dantis balinti specialiomis medžiagomis.

Greitas dantų balinimas lazeriu kai kuriems pacientams yra nepriimtinas dėl didesnės kainos. Todėl kiek ilgesnis, tačiau pakankamai efektyvus dantų balinimas kapomis yra prieinamas kone kiekvienam. Dalis mūsų pacientų balinti dantis renkasi namuose. Pasikonsultavus su gydytoju ir naudojant jo rekomenduotas balinimo priemones, tai visiškai nesudėtinga ir saugu.

Kad jums būtų pagamintos kokybiškos ir patogios kapos, o dantų balinimas kapomis pavyktų sklandžiai ir džiugintų rezultatu, užtikrins Vilniaus centre esančioje klinikoje „Ortodenta“ dirbantys gydytojai. Pirmojo vizito metu gydytojas nuims dantų atspaudus ir pagal juos išskirtinai jums bus pagamintos balinimo kapos. Kapos yra skaidrios, minkštos ir gerai laikosi ant dantų.

Gydytojo nustatytą laiką nešiojant specialiai pagal jūsų dantis pagamintas kapas, į kurias patys sušvirkščiate balinamosios medžiagos – vandenilio peroksido arba karbamido peroksido (silpnesnės vandenilio peroksido atmainos) – dantys baltėja palaipsniui. Šio proceso metu dantų struktūra nesikeičia, tiesiog jų paviršius, dėl aktyvaus vandenilio peroksido (ar jo atmainų) poveikio bąla ir šviesėja. Kapas rekomenduojama nešioti keletą valandų dieną arba miego metu per visą naktį.

Tačiau kai kurie pacientai vienu iš balinimo namuose trūkumų įvardija, kad dantų balinimo kapomis metu negali kokybiškai pailsėti, juos vargina balinimo medžiagos sukeltas dantų jautrumas. Tai šalutiniai balinimo namuose poveikiai, tačiau jie praeina po keleto dienų, o gražia ir balta šypsena galima džiaugtis ilgus mėnesius, o dantų balinimas kapomis bus puiki išeitis, lengvai įgyvendinama už gerą kainą.

Priklausomai nuo dantų būklės ir paciento kantrybės, balinimas kapomis gali užtrukti nuo kelių dienų iki keleto savaičių. Jei kapas laikysite vos po valandą per dieną, baltų dantų gali tekti palaukti ir mėnesį. Tačiau, jei kapas dėvėsite miego metu kasnakt, bent po 4-6 valandas, spindinčia šypsena galėsite džiaugtis jau po keletos dienų ar savaitės.

Specialistai nerekomenduoja dantų balinti daugiau kaip 14 dienų, todėl visada pasitarkite su savo odontologu, kiek ir kokio ilgio balinimo seansai būtų efektyvausi konkrečiai jums.

Jei jus domina dantų balinimas kapomis, registruokitės į konsultaciją Vilniuje, klinikoje „Ortodenta“, A. Juozapavičiaus 6A.
Kviečiame apsilankyti!
Tel. 8 5 272 3913
Mob. 8 655 69272

El.paštas: klinika@ortodenta.lt