Estetinė dantenų plastika

Estetinė dantenų plastika

Konsultacijos kaina – 30 Eur;
Estetinė dantenų plastika – 40-60 Eur.

Visada akcentuojame, kad įvairaus pobūdžio dantų ligos prasideda nuo to, kad dantys yra nepakankamai valomi arba nevalomi visai. Tačiau kartais nutinka taip, kad kai kurios odontologinės ligos prasideda, kai dantys valomi per stipriai. Kai kurie pacientai galvoja, kad jei dantis šepetėliu trins kuo stipriau ir nesvarbu kokiais judesiais, jie bus švaresni ir sveikesni. Tačiau daug svarbiau žinoti, kaip taisyklingai valyti dantis, kad nepažeistumėte dantų emalio ir dantenų bei nesukeltumėte jų uždegimo.

Burnos sveikatai ypač žalingas per stiprus lūpinių dantų paviršių ir dantenų trynimas šepetėliu horizontaliais judesiais, taip pat – netaisyklingas elektrinių šepetėlių naudojimas, nes taip pažeidžiamas ir dantų emalis, ir dantenos. Dėl šių pažeidimų anksčiau ar vėliau gali prireikti tokios paslaugos kaip estetinė dantenų plastika.

Estetinė dantenų plastika Vilniaus centre atliekama mūsų odontologijos klinikoje „Ortodenta“. Čia dirbantys profesionalūs gydytojai užtikrins, kad estetinė dantenų plastika būtu atlikta kokybiškai ir už gerą kainą.

Estetinės dantenų plastikos procedūra atliekama tuomet, kai būtina priauginti dantenas tose vietose, kuriose jų trūksta. Dažniausiai šių minkštųjų audinių trūksta po dantų implantavimo procedūros arba burnos ertmėje vykstant dantenų recesijai – padidėjus dantų jautrumui dantų kaklelių srityje, vizualiai pailgėjus dantims ar šypsenai praradus estetinį vaizdą.

Estetinė dantenų plastika yra chirurginė procedūra, ji atliekama ne tik norint pagerinti burnos vaizdą, bet ir siekiant apsaugoti dantis nuo didesnių pažeidimų bei pašalinti paciento jaučiamą skausmą ar dantų jautrumą.

Taip pat ši procedūra reikalinga norint suformuoti gražią ir taisyklingą dantenų liniją po dantų implantavimo. Implantavus priekinius dantis, kad būtų atkurtas natūralus ir harmoningai kartu su dantenomis atrodantis danties vainikas, gali prireikti „pastorinti“ dantenas, kad jos gražiai apgaubtų naują dantį ir atrodytų natūraliai.

Kai kuriems pacientams po implantavimo prireikia ir dantenų persodinimo procedūros, kai sveiki dantenų audiniai perkeliami iš gomurio, arba jei jų trūksta, dantenos priauginamos naudojant specialias dirbtines medžiagas (membranas).

Taip pat estetinės dantenų plastikos gali prireikti, kad aplink implantus būtų sukurtos vadinamosios fiksuotos dantenos, kurios kalbėjimo ar valgio metu judant lūpoms ir liežuviui išliktų stabilios ir ilgainiui neatidengtų implantų kaklelių ir nepaskatintų uždegimo atsiradimo, dėl ko galima netekti implanto.

Kokybiškai ir profesionaliai atliekama estetinė dantenų plastika – odontologijos klinikoje „Ortodenta, A. Juozapavičiaus g. 6A, Vilnius.

Detalesnę informaciją ir Jums sudarytą gydymo planą pateiksime konsultacijos metu.
Kviečiame apsilankyti!
Tel. 8 5 272 3913
Mob. 8 655 69272

El.paštas: klinika@ortodenta.lt