Dantų balinimas

Dantų balinimas

Dantų balinimas – 80-300 Eur.

Dantų balinimas Biolase lazeriu Dantų balinimas LED lempa Dantų balinimas kapomis
Dantų balinimas “Enlighten” sistema

Nemaža pacientų dalis prisipažįsta, kad kokybiškai atliktas dantų balinimas jiems įkvėpė pasitikėjimo savimi, jie ėmė daugiau šypsotis bei pagerėjo jų socialinis gyvenimas.

Ne paslaptis, kad akinančiai baltų dantų spalva gamtos yra duota ne visiems. O natūralūs dantys ima pilkėti ar gelsti ir dėl įvairių mūsų racionne esančių maisto produktų gėrimų, jau nebekalbant apie rūkymo sukeltus dantų spalvos pokyčius.
Todėl nenuostabu, kad dantų balinimo paslauga yra viena dažniausiai teikiamų paslaugų odontologijos klinikose ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Dažnai pacientai klausia, kur Vilniuje kokybiškai atliekamas dantų balinimas?
Visų rūšių dantų balinimas Vilniaus centre atliekamas klinikoje „Ortodenta“, A. Juozapavičiaus 6A, Vilniuje.

Šiuolaikiniais tyrimais įrodyta, kad gydymo įstaigoje atliktas dantų balinimas yra saugiausias ir efektyviausias pasirinkimas siekiant turėti kokybiškai išbalintus dantis. Dantims balinti naudojamas vandenilio peroksidas arba karbamido peroksidas. Tyrimais įrodyta, kad balinimas įvairių atmainų vandenilio peroksidu yra viena saugiausių odontologijos procedūrų.

Dantis balinant odontologijos klinikoje gydytojas balinamąją medžiagą kruopščiai užtepa tiesiai ant dantų. O vėliau ši, veikiama lazeriu, LED šviesa ar šiluma ima veikti danties paviršių. Balinimo procedūra trunka iki valandos ir rezultatai matyti iš karto.

Dalis mūsų pacientų balinti dantis renkasi namie. Pasikonsultavus su gydytoju ir naudojant jo rekomenduotas balinimo priemones tai visiškai nesudėtinga ir saugu.

Gydytojo nustatytą laiką nešiojant specialiai pagal jūsų dantis pagamintas kapas, į kurias patys sušvirkščiate balinamosios medžiagos – vandenilio peroksido arba karbamido peroksido (silpnesnės vandenilio peroksido atmainos), dantys baltėja palaipsniui. Kapos yra skaidrios ir pakankamai gerai laikosi bei nekrenta. Jas rekomenduojama nešioti keletą valandų dieną arba miego metu per visą naktį.

Tačiau daugelis pacientų nenori jausti diskomforto dėvėdami kapas naktimis, jie skundžiasi tokio dantų balinimo metu negalintys kokybiškai pailsėti, taip pat juos vargina balinimo medžiagos sukeltas dantų jautrumas.

Tokiu atveju, savo pacientams siūlome rinktis balinimą moderniu „Biolase“ lazeriu.
Pagrindinis šios paslaugos privalumas – balinimo trukmė – vizitas pas gydytoją užtrunka vos 45 minutes. Taip pat balinimo metu nepatirsite jokio diskomforto dėl padidėjusio dantų jautrumo.
Tai, kiek ilgai dantys bus balti po procedūros, lemia ir danties emalio bei dentino struktūra, ir paciento mitybos įpročiai.

Siekiant išlaikyti baltesnius dantis, rekomenduojama vengti vartoti dažančių pigmentų turinčių maisto produktų ir gėrimų: burokėlių, mėlynių, kavos, raudonojo vyno ir pan. Taip pat – atsisakyti rūkymo.

Klinikoje „Ortodenta“ jūsų svajonę apie baltus dantis galime išpildyti vos per vieną arba keletą vizitų. O dantų balinimas čia atliekamas už ypač gerą kainą.
Dantų balinimas kapomis, lazeriu ar LED lempa – mūsų klinikoje išsirinksite geriausiai Jums tinkantį balinimo būdą.

AR ŽINOTE KAD
Plombų ir protezų neveikia joks dantų balinimas. Todėl planuodami apsilankymą pas estetinį dantų plombavimą atliekantį gydytoją ar dantų protezuotoją visada išsakykite mūsų klinikos specialistams savo lūkesčius dėl pageidaujamos dantų spalvos bei aptarę gydymo eigą, pirmiau išbalinkite dantis ir tik tuomet tęskite tolimesnį gydymą.

SVARBU
Prieš visas balinimo procedūras rekomenduojama atlikti profesionalią burnos higieną.

„Ortodenta“ – patikima ortodontijos klinika Vilniaus centre.
Detalesnę informaciją ir Jums sudarytą gydymo planą pateiksime konsultacijos metu.
Kviečiame apsilankyti!
Tel. 8 5 272 3913
Mob. 8 655 69272

El.paštas: klinika@ortodenta.lt