Periodontologija

Periodontologija

 

Konsultacijos kaina – 30 Eur.

Jei jus pradėjo varginti blogas burnos kvapas, pastebėjote, jog dantenos atrodo paburkusios, paraudusios ir ėmė kraujuoti, darosi skausminga kramtyti, dantys tapo jautresni, paslankesni ir tarsi pailgėję prie šaknų, tai gali būti rimtos problemos – periodontito – ženklai ir reikėtų nedelsiant kreiptis į dantų gydytoją. Vilniaus centre periodontologiją gerai išmanantys specialistai dirba klinikoje „Ortodenta“.

Periodontitas, anksčiau vadintas parodontoze, yra infekcinės kilmės liga, pirmiausia užklumpanti tuos žmones, kurie nepakankamai laikosi dantų higienos, nevalo apnašų, nesilanko pas burnos higienistus dėl dantų akmenų pašalinimo ir daug rūko. Parodontozės gydymas taip pat gali būti reikalingas tiems, kurie serga diabetu, vartoja medikamentus (pvz. antikonvulsinius vaistus ir vaistus kraujospūdžiui sumažinti), kenčia nuo hormoninių organizmo pakitimų bei kitų ligų (vėžys, AIDS ir kt.) arba turi polinkį į periodontito paveldėjimą.

 

Periodontitas vystosi lėtai ir iš pradžių didžioji dauguma pacientų šios ligos gali ir nepastebėti. Dažniausiai ši liga prasideda nuo dantenų uždegimo – medicininėje terminologijoje vadinamo gingivitu, kurį sukelia aplink dantis susikaupusiose minkštosiose apnašose ir dantų akmenyse esančios bakterijos. Jos sukelia dantenų paraudimą, kraujavimą ir skausmą. Tačiau gingivitą lengva išgydyti, jei reguliariai lankysitės pas burnos higienistą ir vadovausitės jo patarimais, kaip teisingai valyti dantis bei rūpintis burnos higiena.

Kitu atveju lauks negydyto gingivito komplikacijos – infekcija plis toliau, po dantenomis susiformuos „kišenės“, kuriose tarpstančios bakterijos ims ardyti kaulą ir jungiamąjį audinį aplink dantis. Diskomforto burnoje daugės, o uždelsus dar ilgiau neišvengiamai išsivystys periodontitas, dantys taps paslankūs ir galiausiai jų neteksite.

Klinikoje „Ortodenta“ periodontologinis gydymas atliekamas ir naudojant pažangią lazerio technologiją. Pas mus dirbanti profesionali periodontologė Nomeda Miknevičienė turi reikalingą kvalifikaciją, nuolat gilina žinias šioje srityje ir geba pritaikyti tinkamiausią gydymo metodiką.

Lazerio spindulys veikia itin tiksliai, taip išvengiama rizikos, kad audiniai ims kraujuoti, todėl šį gydymo metodą ypač vertina tie pacientai, kurie vartoja kraują skystinančius preparatus. Taip pat pastebėti geri rezultatai gydant burnos gleivinę onkologiniams ligoniams, kuriems buvo taikyta chemoterapija, ląstelės yra tiesiogiai stimuliuojamos gyti bei aktyvinama natūrali organizmo savisauga. Įrodyta, kad pritaikius lazerio terapiją audiniai sugyja daug greičiau nei taikant įprastinį gydymą.

Periodontologines problemas spręndžiame klinikoje „Ortodenta“, A. Juozapavičiaus 6A, Vilnius. Periodontologija – viena iš sričių, kurioje specializuojamės.

AR ŽINOTE, KAD
Rūkoriams daug greičiau išsivysto periodontitas, o rūkančių pacientų gydymas užtrunka ilgiau ir gali būti komplikuotesnis.

Detalesnę informaciją ir Jums sudarytą gydymo planą pateiksime konsultacijos metu.
Kviečiame apsilankyti!
Tel. 8 5 272 3913
Mob. 8 655 69272

El.paštas: klinika@ortodenta.lt