Dantų balinimas Biolase lazeriu

Dantų balinimas Biolase lazeriu

Dantų balinimas Biolase lazeriu kaina – 220 Eur.

Svajojate džiaugtis akinančiai balta šypsena, tačiau nežavi dantų balinimas kapomis namuose? Klinikoje „Ortodenta“ jūsų svajonę galime išpildyti vos per 45 minutes.

Dantų balinimas Biolase lazeriu Vilniaus centre atliekamas mūsų klinikoje „Ortodenta“. Mūsų klinikos gydytojai, dirbdami su pažangios technologijos lazeriu, profesionaliai išbalins dantis jums patogiu metu, o spindinčia šypsena galėsite džiaugtis iš karto – dar neišėję iš mūsų klinikos.

Šiuolaikiniais tyrimais įrodyta, kad gydymo įstaigoje atliktas dantų balinimas yra saugiausias ir efektyviausias pasirinkimas siekiant turėti kokybiškai išbalintus dantis. Žinoma, dantų balinimas kapomis už gerą kainą įmanomas ir namie, keletą dienų iš eilės nešiojant specialiai jums pagamintas dantų kapas, tačiau daugelis pacientų nenori jausti diskomforto dėvėdami kapas naktimis, jie skundžiasi tokio dantų balinimo metu negalintys kokybiškai pailsėti, taip pat juos vargina balinimo medžiagos sukeltas dantų jautrumas.

Tokiu atveju, dantų balinimas Biolase lazeriu yra puiki išeitis, lengvai įgyvendinama už gerą kainą. Pagrindinis jos privalumas – balinimo trukmė – vizitas pas gydytoją užtrunka vos 45 minutes.

Dažnai pacientai klausia, kur Vilniuje kokybiškai atliekamas dantų balinimas „Biolase“ lazeriu?
Visų rūšių dantų balinimas Vilniaus centre atliekamas klinikoje „Ortodenta“, A. Juozapavičiaus 6A. Dantų balinimas kapomis, lazeriu ar LED lempa – mūsų klinikoje išsirinksite geriausiai Jums tinkantį balinimo būdą.

Dantų balinimas Biolase lazeriu Vilniuje atliekamas mūsų „Ortodenta“. Procedūra yra neskausminga ir nesudėtinga. Prieš ją gydytojas nuvalo dantis, padengia dantenas apsaugine medžiaga, o ant balinamų dantų paviršiaus užtepa specialaus gelio. Kadangi procedūrą atlieka profesionalus specialistas, dantų balinimo metu naudojami aukščiausios kokybės įrankiai ir priemonės, o balinamoji medžiaga užtepama preciziškai tiksliai, kas balinant namų sąlygomis pavyktų ne visiems.

Užtepus ant dantų specialaus gelio, gydytojas įjungia lazerį ir jo spinduliais veikia balinamas vietas. Procedūros eiga kartojama keletą kartų. Pabaigoje lieka tik nuplauti likusius medžiagų likučius nuo dantų ir dantenų ir galima džiaugtis akivaizdžiai baltesne šypsena.

Dantų balinimas yra labai individualus procesas ir priklauso nuo to, kokio storio yra paciento dantų emalis, koks yra įgimtas jo dantų atspalvis ir net nuo to, ar pacientas turi žalingų įpročių. Todėl po balinimo visada rekomenduojame mažiausiai vieną savaitę vengti rūkymo ir nevartoti dažančių savybių turinčių maisto produktų bei gėrimų. Kad būtų išgautas kuo baltesnių dantų efektas, siūlome prieš balinimą atlikti profesionalią burnos higieną.

Jei ir jūs norite šypsotis akinančiai baltais dantimis, registruokitės į konsultaciją klinikoje „Ortodenta“ ir dantų balinimas „Biolase“ lazeriu bus atliktas kokybiškai ir už gerą kainą.

Detalesnę informaciją ir Jums sudarytą gydymo planą pateiksime konsultacijos metu.
Kviečiame apsilankyti!
Tel. 8 5 272 3913
Mob. 8 655 69272

El.paštas: klinika@ortodenta.lt