Dantų protezavimas ant implantų

Dantų protezavimas ant implantų

Konsultacijos kaina – 20 Eur;
Protezavimas ant implanto – 550-650 Eur.

Protezavimas ant dantų implantų įmanomas keliais būdais. Vieną dantį pakeitus implantu ir šiam prigijus, po maždaug 3−6 mėnesių jau galima protezuoti vainikėliu. Jei trūksta keleto dantų, sriegiami du ar daugiau implantų, o vėliau ant jų tvirtinama tiltinė protezų konstrukcija. Tai atvejais, kai trūksta visų dantų, į žandikaulį implantuojami 4−6 implantai ir protezuojama bendru sujungtu protezu taip atstatant visą dantų lanką.
Dantų protezavimas ant implantų reikalingas ir tuomet, kai burnoje trūksta dantų, kurie tarnautų, kaip stabilios atramos dantų protezams. Tokiais atvejais juos pakeisti gali ant implantų tvirtinamai protezai.

Protezavimas ant dantų implantų Vilniaus centre atliekamas odontologijos klinikoje „Ortodenta“, A. Juozapavičiaus g. 6A.

Implantų protezavimas vyksta tokia eiga: gydytojas nuima dantų atspaudus, pagal kuriuos dantų technikos laboratorijoje pagaminamos individualios konkrečiam pacientui dantų karūnėlės.
Ant implantų tvirtinami protezai yra patogesni ir stabilesni negu tradiciniai išimami protezai. Su jais bus saugu kąsti ir kramtyti. Be to, ant implantų pritvirtinti protezai atrodo estetiškiau ir yra kur kas lengviau prižiūrimi.

Implanams protezuoti naudojamos specialios dalys: gijimo galvutė, kuri yra skirta dantenoms suformuoti; pernešėjas (transferis), kuriuo nuimami tikslūs implantų atspaudai; atrama (abatmentas), skirtas prie implanto tvirtinti būsimą danties protezą; karūnėlė (vainikėlis) bei kitos protezavimo medžiagos, skirtos užtikrinti, kad gydymo eiga praeitų sklandžiai.

Ant implantų tvirtinamos protezų atramos gali būti metalinės arba pagamintos iš cirkonio oksido.
Šiuo metu pažangiausia protezavimo medžiaga yra cirkonio oksidas (ZrO2), kitaip vadinama cirkonio keramika. Ši keraminė atrama yra pranašesnė, ji daug geriau ir gražiau prisitaiko prie burnos audinių. Tai yra biologiškai suderinta medžiaga, kurią žmogaus organizmas priima kaip natūralią, todėl cirkonio keramika nesukelia uždegiminių ir alerginių organizmo reakcijų.

Ją dažniausiai renkasi pacientai, kuriems svarbus burnos estetinis vaizdas, kitaip nei protezuojant metalo keramikos protezais, tarp danties ir dantenų neatsiranda pilko ar metalinio atspalvio atspalvio kraštelio.

Protezuojant cirkonio atrama, danties protezas gaminamas iš analogiškos medžiagos, kuri siekiant geresnio estetinio vaizdo, gali būti papildomai padengiama keramikos sluoksniu.

Jei pasirenkamas protezavimas metalo-keramikos vainikėliais ant implantų, naudojama metalinė atrama (abatmentas). Šis protezavimo būdas burnoje neatrodo taip estetiškai, kaip protezavimas cirkonio keramika, tačiau pacientai dažnai jį renkasi dėl mažesnės gydymo kainos.

Pacientui apsisprendus dėl medžiagos, iš kurios bus gaminamas protezas, konstrukcija parenkama pagal individualią paciento burnos būklę. Atrama su pagamintu vainikeliu sujungiama laboratorijoje, o burnoje protezas prie implanto prisukamas kaip vientisas gaminys. Burnoje atrama prisukama prie implanto ir tada ant jos cementuojamas vainikėlis.

Taip pat ant implantų galima fiksuoti ir išimamus protezus. Tokiu atveju, jie burnoje prisitvirtina stabiliau ir kelia mažiau diskomforto valgant ar kalbant.

Jei jums reikalingas dantų protezavimas ant implantų Vilniuje, atvykite konsultacijai ir mes užtikrinsime, kad ši paslauga būtų atlikta kokybiškai ir už gerą kainą.

Detalesnę informaciją ir Jums sudarytą gydymo planą pateiksime konsultacijos metu.
Kviečiame apsilankyti!
Tel. 8 5 272 3913
Mob. 8 655 69272

El.paštas: klinika@ortodenta.lt