Dantų implantacija

Dantų implantacija

Veido ir žandikaulių, burnos chirurgo konsultacija – 30 Eur;
Protezavimas ant implanto – 550-650 Eur;
Implantas – 700 Eur.

Planuojant dantų implantavimą svarbiausia išsirinkti patikimą gydytoją.

Didžiuojamės savo komandoje turėdami vieną profesionaliausių veido ir žandikaulių chirurgų Lietuvoje. Dalius Matkevičius – keliolikos metų darbo patirtį yra sukaupęs gydydamas lūžusius veido kaulus, operuodamas piktybinius darinius veido ir žandikaulių srityje ir, žinoma, – net ir sudėtingiausiose situacijose implantuodamas pacientams naujus dantis.

Dantų implantai yra puiki išeitis žmonėms, kurie dėl periodontito, traumų ar kitų priežasčių yra netekę vieno ar keleto dantų. Tai – dirbtinės, į žandikaulio kaulą įsriegiamos dantų šaknys, ant kurių vėliau tvirtinami vainikėliai arba tiltinės konstrukcijos.

Dantų implantai kokybiškai ir patikimai sriegiami Vilniaus centre esančioje odontologijos klinikoje „Ortodenta“, A. Juozapavičiaus g. 6A.

Pagrindiniai implantų privalumai, kad šypsena atrodo labai estetiškai o pacientas jaučiasi tarsi su natūraliais dantimis. Į žandikaulio kaulą įsukami implantai apsaugo patį kaulą nuo tirpimo bei dantenų susitraukimo, kas neišvengiamai nutiktų, jei danties vieta liktų tuščia. Pasirinkus implanto protezavimą cirkonio keramika, niekas nepastebės, kad turite netikrą dantį. Tai žinosite tik jūs ir jūsų odontologas.

Implantavimas yra, ko gero, saugiausias būdas atkurti gražią šypseną. Įsriegdami dantų implantus, visiškai neliečiame greta esančių dantų ir, priešingai nei reikalinga protezuojant, jų nešlifuojame. Dėl to gretimi dantys lieka nepažeisti, o tai didelis privalumas burnos sveikatai.

Kadangi dantų implantai yra tarsi natūralūs dantys, su jais valgysite kaip su savais dantimis. Nevargins ir kalbos defektai, kurie kartais atsiranda žmonėms, pasirinkusiems nešioti išimamus dantų protezus. O ką jau kalbėti apie tai, kad išvengsite rūpesčių dėl nemalonių naudoti pastų ar klijų, kurių prireikia nešiojant išimamus protezus.

Ir pagrindinis dantų implantų privalumas – jų ilgamžiškumas. Jei teisingai rūpinsitės burnos higiena, implantus išsaugosite visą gyvenimą.

Dantų implantacija yra patikimas būdas atkurti harmoningą šypseną, kai trūksta vieno, keleto ar visų dantų. Jeigu trūksta vieno danties, jį galima atkurti įsukus vieną implantą ir uždėjus vainikėlį. Implantas ne tik atrodo ir funkcionuoja kaip natūralus dantis, jis pakeičia trūkstamą dantį bei jo šaknį, neleisdamas žandikaulio kaului tirpti ir plonėti bei išsaugodamas šalia esančius dantis sveikus.

Žandikaulio alveolės kaulas trūkstamo danties vietoje ima tirpti bėgant metams. Dažniausiai tai nutinka tiems pacientams, kurie nešioja išimamus ar tiltinius protezus. Dėl šios priežasties ima klibėti o ilgainiui išlūžinėja ir atraminiai dantys. Galiausiai jų netenkama. To galima išvengti pasirinkus dantų implantaciją. Implantas pakeičia danties šaknį, ir išsaugo tiek kaulą, tiek gretimus dantis.

Jei trūksta kelių dantų, juos gali pakeisti tiltinės konstrukcijos, dedamos ant implantų. Ant implantų pritvirtinus visą tiltinį dantų protezą, kramtymo metu atsidandantis krūvis paskirtomas tolygiai visiems dantims ir išvengiama atraminių dantų perkrovos bei su tuo susijusių komplikacijų.

Jeigu neturite visų dantų, išeitis yra įsukti keletą implantų ir juos naudoti kaip atramas tiltinėms protezų konstrukcijoms. Ant implantų tvirtinami protezai yra gerokai patogesni ir stabilesni negu tradiciniai išimami protezai. Su jais saugu kąsti ir kramtyti, tokie protezai atrodo estetiškai ir yra kur kas lengviau prižiūrimi.

Jei jums reikalinga dantų implantacija Vilniuje, atvykite konsultacijai ir mes užtikrinsime, kad ši paslauga būtų atlikta kokybiškai ir už gerą kainą.

Detalesnę informaciją ir Jums sudarytą gydymo planą pateiksime konsultacijos metu.
Kviečiame apsilankyti!
Tel. 8 5 272 3913
Mob. 8 655 69272

El.paštas: klinika@ortodenta.lt