Procedūros lazeriu

Procedūros lazeriu

Ko gero, nesurastume paciento, kuris degtų noru operuotis. Operacijos daugeliui asocijuojasi su būriu gydytojų, nepažįstamais įrankiais ir nežinia dėl būsimo rezultato. O kur dar įtampa, pasiruošimas ir diskomfortą keliantis pooperacinis laikotarpis. Klinikoje „Ortodenta“ atliekame daug įvairaus pobūdžio operacijų, tačiau kai kurias iš jų galime atlikti gerokai lengvesniu būdu.

Specialiai odontologams sukurtu moderniu Biolase Epic lazeriu gydomi pacientai jaučiasi kur kas komfortiškiau. Prieš procedūrą reikia mažiau nuskausminamųjų vaistų, nes lazeriui užlydžius nervų galūnėles jaučiamas mažesnis skausmas, gydytojo atliekami pjūviai būna preciziškai tikslūs ir tausoja šalia esančius sveikuosius audinius. Procedūros metu mažiau kraujuojama, žaizdelių nereikia siūti, o vėliau tų siūlų traukti. Pjūviai gyja greičiau, sumažinama tinimo rizika ir pacientas pasibaigus gydymui dažnai jau tą pačią dieną gali įprastai valgyti ir dirbti.

Biolase Epic lazerį dažniausiai naudojame gydydami periodontitą. Dirbdami šiuo lazeriu galime itin tiksliai ir steriliai pašalinti uždegiminius židinius bei nepažeisti sveikųjų aplinkinių audinių.

Svarbu paminėti, kad gydymas lazeriu sumažina pooperacinės infekcijos atsiradimo tikimybę, nes jo skleidžiama šviesos energija sterilizuoja gydomą vietą ir užtikrina greitesnį ir geresnį sugijimą be jokių randelių.

Tobulą šypseną norintys turėti pacientai renkasi lazeriu atliekamą dantenų aukščio korekciją, mediciniškai vadinamą gingivoplastika. Šią procedūrą lazeriu galima atlikti ypač preciziškai, mikronų tikslumu, o tai svarbu siekiant sukurti vienodą dantenų liniją, o vėliau lieka tik pakoreguoti dantis estetinio plombavimo metu.

Tiems pacientams, kurie jaučia diskomfortą šypsotis vadinamąja „dantenų šypsena“, kai nusišypsojus matyti daug dantenų, o dantys atrodo maži, galime padėti pakoreguoti dantų aukštį juos prailgindami.

Gydymas Biolase Epic lazeriu gelbsti ir išvešėjusias dantenas turintiems žmonėms. Dantenų išvešėjimas dažniausiai atsiranda pacientams, ilgai vartojantiems vaistus lėtinėms ligoms gydyti, arba sergantiems širdies, kraujagyslių ir psichikos ligomis.

Pasitaiko atvejų, kai dantenų perteklių prireikia koreguoti po ortodontinio gydymo. Breketams pakeitus dantų padėtį, persiformuoja ir dantenų kraštas. Dirbdami su Biolase Epic lazeriu galime lengvai pašalinti šiuos estetinius neatitikimus.

Gydymas lazeriu gali palengvinti ir diskomfortą, atsirandantį dygstant protiniams dantims. Padedame tiems pacientams, kurie kenčia skausmą, kai kalantis protiniams dantims dėl dantenų pertekliaus susidariusioje „kišenėje“ prisikaupia apnašų ir jose esančios bakterijos sukelia uždegimą. Tokiais atvejais lazeriu pašalinamas dantenų perteklius ir uždegimo židinys. O prireikus galima atidengti ir dar neprasikalusius dantis.

Lazerį naudoja ir endodontai, gydydami dantų šaknų kanalus. Jo spinduliais pasiekiami ir sunaikinami patogeniniai mikroorganizmai, kurie sukelia infekcijas ir uždegimus.

Mūsų klinikoje taip pat atliekama lūpos ir liežuvio pasaitėlių plastika. Patogu ir tai, kad lazeris dirba be pacientus gąsdinančio garso, todėl šis gydymo būdas tinka vaikams ar jautresniems suaugusiesiems.

Klinikoje „Ortodenta“ Biolase Epic lazeriu gali būti atliekamos ir kitos procedūros: šalinami gerybiniai burnos ertmės dariniai, cistos, įkandimo metu atsiradę randeliai, uždegiminių procesų paveiktos lūpų seilių liaukutės ir kt.

„Ortodenta“ – patikima ortodontijos klinika Vilniaus centre.
Detalesnę informaciją ir Jums sudarytą gydymo planą pateiksime konsultacijos metu.
Kviečiame apsilankyti!
Tel. 8 5 272 3913
Mob. 8 655 69272

El.paštas: klinika@ortodenta.lt