Gydymas „Icon“ Sistema

Gydymas „Icon“ Sistema

Procedūros kaina – 70-100 Eur.

Baltos dėmės ant dantų: Ką daryti, kaip paslėpti?

Neretai pacientai skundžiasi atsiradusiomis baltomis dėmėmis ant dantų. Viena dažniausių tokių dėmių priežasčių yra prasidėjęs dantų ėduonis. Ši būklė atsiranda pablogėjus individualiai burnos higienai, kai mikroorganizmai burnoje sąveikauja su angliavandeniais. Danties audiniai pradeda irti, vyksta dantų demineralizacija, prasideda ėduonis. Ar žinojote, kad šį procesą galima sustabdyti bei atsiradusius spalvinius pakitimus užmaskuoti dantų negręžiant, neplombuojant bei neprotezuojant? Kol kariesas yra tik ankstyvoje stadijoje ir dar neperžengęs į gilesnius audinius, gali būti taikomas baltų dantų dėmių gydymas be gręžimo naudojant konservatyvią „Icon“ sistema.

Kas yra “Icon” procedūra?

Inovatyviausias konservatyvus pradinio ėduonies gydymas. Tai infiltracinė sistema skirta stabdyti ankstyvojo ėduonies plitimą išsaugant sveikus danties audinius. Procedūra yra neskausminga, jos metu aplikuojamos specialios impregnuojančios medžiagos, kurių dėka dantų pažeidimai atsistato ir spalva susivienodina su aplinkiniais danties audiniais. Gydymas „Icon“ sistema vis labiau populiarėja visame pasaulyje dėl jos efektyvumo ir konservatyvumo.

„Icon“ sistemos privalumai: nereikia gręžti ir plombuoti dantų, dantys apsaugomi nuo ertmių formavimosi bei, žinoma, pagerinama jų estetinė išvaizda. Karieso infiltracinė sistema „Icon“ neturi amžiaus apribojimų, yra neskausminga, tad tinkama tiek vaikų, tiek suaugusiųjų dantų gydymui. Prevencinis dantų gydymas be skausmo. Rezultatai matomi iš karto, o procedūra sąlyginai trumpa, įprastai trunka 30 – 60 minučių. Odontologijos klinikoje „Ortodenta“ A.Juozapavičiaus g. 6a, Vilniuje „Icon“ procedūrą atlieka gyd.odontologės Ieva Vaičiūnienė, Erika Valentėlė ir Greta Ardaravičienė.

Kartais dantys iš karto išdygsta su baltomis dėmėmis. Galimos to priežastys yra dantų fluorozė arba kiti dantų vystymosi sutrikimai, taip pat buvusios dantų traumos ankstyvame amžiuje. Šiais atvejais taip pat gali būti taikomas gydymas „Icon“ sistema, tačiau rezultatai yra mažiau nuspėjami, dėmės gali pilnai neišnykti. Taip yra todėl, kad baltos dėmės lokalizuojasi gilesniame emalio sluoksnyje. Esant tokiems dantų pažeidimams ir siekiant pilnai estetiško vaizdo, „Icon“ infiltracinė sistema dantims gali būti derinama kartu su dantų balinimu arba estetiniu plombavimu.

Ortodontija ir „Icon“

Baltų dantų dėmių gydymas be gręžimo naudojant „Icon“ puikiai tinka ir yra labai rekomenduojama ortodontiniams pacientams. Suprastėjus individualiai burnos higienai ortodontinio gydymo metu, po breketų nuėmimo kai kuriais atvejais stebime balkšvas demineralizuotas emalio vietas (beprasidedantį emalio gedimą – kariesą). Jas taip pat galime sustabdyti ir atstatyti emalį impregnuodami dantis su Icon medžiaga.

Svarbu žinoti, kad remineralizuoti (atstatyti) pažeistą danties emalį galima tik pradinėje pažeidimo stadijoje, kai matoma balta dėmė ar linija. Kai pažeidimas įgauna rudą spalvą ar atsiranda duobutės ir ertmės emalyje, konservatyvus pradinio ėduonies gydymas nebepadeda, tenka gręžti ir plombuoti.

Nedelskite, jei pastebite dantų spalvos pokyčius, naudojant „Icon“ gali būti atliekamas prevencinis dantų gydymas be skausmo.

Detalesnę informaciją ir Jums sudarytą gydymo planą pateiksime konsultacijos metu.
Kviečiame apsilankyti!
Tel. 8 5 272 3913
Mob. 8 655 69272

El.paštas: klinika@ortodenta.lt