Dantų implantai All on 4

Dantų implantai All on 4

Burnos chirurgo konsultacijos kaina – 30 Eur.

Gydymo kaina tikslinama konsultacijos metu

Dėl vis labiau populiarėjančio dantų protezavimo metodo, angliškai vadinamojo„All on 4“ (išvertus iš anglų k. – „visi ant keturių“), sulaukiame nemažai pacientų klausimų. Ar pasirinkus šį gydymo būdą tikrai užteks pas gydytoją apsilankyti vos vieną kartą? Ar ši dantų gydymo technologija padės išvengti sudėtingų kaulo priauginimo procedūrų? Ar tam, kad būtų atkurti viso žandikaulio dantys, gali būti naudojami all on 4 implantai? Ar tikrai ši metodika pateisina all on 4 kainą? Kokia all on 4 kaina, kokia bus galutinė all on 4 kaina su protezavimu? Ir, žinoma, pacientus visada domina ar yra taikoma all on 4 akcija?

Daugelyje informacijos šaltinių rasite žinučių, kad unikali all on 4 dantų gydymo metodika yra tikras atradimas pacientams, netekusiems visų dantų.

Šios gydymo technologijos išradėjai siūlo vietoje įprastai sriegiamų šešių arba aštuonių implantų trūkstamus dantis atkurti vos ant keturių implantų. O kaip pagrindinius šio gydymo privalumus įvardija trumpą gydymo trukmę, galimybę išvengti ne vieną mėnesį trunkančių kaulo priauginimo procedūrų ir mažesnes gydymo išlaidas (mažesnę all on 4 dantų implantų kainą).

Konsultuodami savo pacientus visada atsižvelgiame į kiekvieno pas mus atėjusio žmogaus individualią būklę: žandikaulių struktūrą, jų dydį, burnos sveikatą ir kitus svarbius gydymo eigai faktorius.

Mūsų patirtis byloja, kad nėra vieno gydymo būdo, kuris tiktų absoliučiai visiems žmonėms. Skiriasi kiekvieno paciento veido anatomija, burnos sveikatos būklė, estetikos ir grožio suvokimas. Todėl daug kalbamės su savo pacientais ir kartu surandame jiems individualiai tinkamiausią gydymo metodą.

Nors metodikos dantų implantai All on 4 atsiliepimai geri ir palanki all-on-4 kaina, vienam pacientui dantų implantai All-on-4 gali būti ideali išeitis atkuriant trūkstamus dantis, kitam, turinčiam platesnį žandikaulį ar stambesnę veido kaulų struktūrą gali prireikti įsriegti ir šešis arba aštuonis implantus, kad ant implantų protezuojami dantys būtų tvirti ir pacientas galėtų kokybiškai kramtyti.

Svarbu žinoti, kad implantavimo sėkmę lemia ne All on 4 dantu implantai kaina, ne all on 4 akcija, o daugybė kitų faktorių: medžiagų kokybė, gydytojo profesionalumas ir patirtis, bendra paciento sveikata, bei tai, kaip jis prižiūri implantą po įsriegimo. Tačiau vienas pagrindinių sėkmingo implantavimo kriterijų, kurį patvirtins kiekvienas patyręs gydytojas-implantologas, yra pirminis implanto stabilumas. Jei ši sąlyga nebus įgyvendinta, operacijos metu ir po jos, garantuoti sėkmingą implanto prigijimą labai sunku.

Nors šūkis „dantys per 24 valandas“ žmonėms, nenorintiems ilgai užsibūti odontologo kėdėje, skamba labai patraukliai, mes tokį gydymo būdą vertiname atsargiai, nes žinome, kad tokį gydymą galima atlikti tikrai ne visiems.

Jei implantai sriegiami į tvirtą kaulą, jie gali būti protezuojami laikinais pritvirtintais protezais. Tačiau kartais, jei implantavimas atliktas iš karto išrovus dantį, o žandikaulio kaulas nepakankamai storas ir tvirtas, visada rekomenduojame rinktis konservatyvesnį gydymo būdą ir leisti implantui saugiai suaugti su kaulu du-tris mėnesius.

Kol implantas prigyja, uždedame laikinas pritvirtintas plokšteles trūkstamų dantų vietoje. Tai dažnai reikalinga priekinių dantų srityje, kad pacientas nejaustų estetinio diskomforto dėl akivaizdžiai matomų trūkstamų dantų, kol vyksta gijimo procesas.

Klinikoje „Ortodenta“ dirbant metodu All-on-4 implantai sriegiami Vilniaus centre, kas kai kuriems pacientams kelia asociacijų su nemažomis gydymo kainomis. Norime jus užtikrinti, kad visada aptariame su savo pacientais jų lūkesčius, geriausią jiems tinkantį gydymą ir jų finansines galimybes, kad užtikrintume burnos sveikatą ir rastume būdų kaip pasiūlyti gerą All on 4 implantų kainą.

Visoms mūsų klinikoje naudojamų dantų implantų sistemoms suteikiama garantija – implantui neprigijus, jis pakeičiamas nauju. Patį implantą patikimi gamintojai keičia nemokamai, tačiau pacientui atliekama nauja operacija. Todėl siekdami to išvengti ir suteikti savo pacientams sėkmingą gydymą iš pirmo karto, rekomenduojame jiems patikimiausią dantų gydymo būdą atsižvelgdami į kiekvieną atvejį individualiai.

Tais atvejais, kai pacientų žandikauliai tvirti ir pakankamo storio, atliekame All on 4 dantų implantavimo operaciją vienu metu.

„Kam mokėti brangiau už šešis ar aštuonis, jei užtenka keturių implantų ir all on 4 implantai kaina mažesnė?“, dažnai klausia mūsų pacientai.

Prieš tai, kai atliekame dantų implantų sriegimo procedūrą, visada įvertiname paciento individualią burnos situaciją bei veido ir žandikaulių proporcijas. Metodiką All on 4 implantai pritaikius smulkių bruožų ir sudėjimo pacientui, ir pacientui, kurio kaulai stambūs ir didesnė kompleksija, vaizdas bus visiškai skirtingas. Ir nors operacija bus atlikta sėkmingai, stambesnių žandikaulių ir platesnės šypsenos pacientas gali likti ne itin patenkintas savo dantų išvaizda. Todėl siūlome nepasikliauti vien patrauklia dantų implantai all on 4 kaina, o atsižvelgti į daug kitų, procedūros ilgaamžiškumą lemiančių faktorių.

Taip pat matydami, kad keturių implantų nepakaks atlaikyti žmogaus kramtymo jėgą, rekomenduosime patikimesnį ir ilgaamžiškesnį gydymą įsriegiant daugiau implantų. Kai kramtymo krūvis vietoje keturių pasiskirsto šešiems ar aštuoniems implantams, jie yra veikiami mažesnės kramtymo jėgos. Todėl tikimybė, kad implantai ir ant jų protezuoti dantys tarnaus ilgiau arba net amžinai yra gerokai didesnė.

Procedūros dantų implantai all on 4 kaina susideda iš dviejų etapų – chirurginė dalis (įsukami implantai) ir protezavimas ant implantų (protezai).

All on 4 dantų protezavimo būdai

Cirkonio keramikos protezai
Tai ypač estetiškai atrodantys protezai, kurie tuo pat metu yra ir bene tvirčiausi. Gaminami iš cirkonio oksido, preciziškai frezuojant juos specialia kompiuterine technologija, ir yra išties ilgaamžiai. Šiuo būdu pagaminti dantys yra laidūs šviesai, atrodo labai natūraliai, todėl net žvelgiant iš arti niekas neįtars, jog dantis yra netikras. Paprastai ši procedūra atliekama po 2-3 mėnesių po implantavimo.

Cirkonio oksidas yra biologiškai žmogaus kūnui artima medžiaga, todėl neturės specifinio skonio, nesukels alergijos, uždegimo bei jokio diskomforto dantų savininkui.

Cirkonio keramikos protezų ant dantų implantai all on 4 kaina yra aukštesnė nei paprastesnių konstrukcijų protezų, tačiau žinodami, kad tai patikima ir ilgaamžė investicija, kuri lyginant su kitais protezais dar ir atrodo labai estetiškai, mūsų pacientai juos renkasi dažniausiai.

Laikini All on 4 protezai
Laikini dantų protezai dedami iškart po implantavimo ir tarnauja tik tol, kol implantai prigyja ir ant implanto protezuojamas nuolatinis protezas.

Laikini protezai pagaminti iš ne tokių patvarių medžiagų, bet atrodo estetiškai, natūraliai ir jais galima kramtyti. Tačiau jie nėra ilgaamžiai ir uždelsus protezavimą nuolatiniu protezu, gali skilti arba sulūžti. Todėl šiems protezams suteikiama tik 6 mėnesių garantija.

Protezai su metalo karkasu ir akriline apdaila
Šie protezai yra tvirti ir gali tarnauti ilgai. Jie pagaminti iš metalinio karkaso, kuris nėra matomas, ir akrilinio danties. Atsižvelgiant į individualią paciento burnos būklę, šie metalo karkaso protezai gaminami laboratorijoje, pritaikant norimą dantų dydį, formą ir spalvą.

Tokių protezų ant dantų implantai all on 4 kaina yra viena mažesnių, jie tvirti ir lengvai pataisomi. Tačiau tarnauja vidutiniškai 5-7 metus, o vėliau keičiami, nes nusidėvi.

All on 4 dantų implantai kokybiškai sriegiami Vilniuje esančioje odontologijos klinikoje „Ortodenta“, A. Juozapavičiaus g. 6A.
Jei galvojate, kad jums reikalingi All on 4 dantų implantai už gerą kainą, registruokitės konsultacijai į kliniką „Ortodenta“ telefonu.
Tel. 8 5 272 3913
Mob. 8 655 69272

El.paštas: klinika@ortodenta.lt