Sedacija

Sedacija

Ne vienas mūsų turime iš vaikystės užsilikusią baimę odontologams. Todėl jeigu vaikas negali ramiai išsėdėti odontologo kėdėje, nesutinka išsižioti ar labai bijo odontologų, rekomenduojame neformuoti jam blogos patirties ir susilaikyti nuo stresą keliančių vizitų.

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti naują paslaugą klinikoje – Vaikų odontologiją su sedacija, Dantų gydymas su sedacija – išeitis ir vaikams, ir tėvams. Dantu taisymas su sedacija suteikia galimybę gydytojui savo darbą atlikti itin kruopščiai ir kokybiškai, o vaikai nejaučia skausmo, nerimo, būna ramus, atsipalaidavę ir nejuda.

Prieš procedūrą vaikų dantų gydymas su sedacija, pacientą konsultuoja gydytojas anesteziologas reanimatologas. Jam svarbu pasakyti apie vaiko alergijas, vartojamus vaistus ir ligas. Jeigu gydytojas patvirtina, kad gali būti atliktas dantu gydymas su sedacija, 6 valandas iki procedūros negalima valgyti, 4 valandas gerti. Viršutinę vaiko drabužių dalį reikėtų pasirinkti laisvesnę, kad būtų galima patogiai nurengti ar atitraukti rankovę. Tą dieną, kai bus atliekamas dantu taisymas su sedacija, rekomenduojame neplanuoti aktyvių veiklų ir po procedūros vykti tiesiai namo.

Procedūros vaikų dantų gydymas su sedacija metu, plonas kateteris įvedamas į rankos veną ir lašinami vaistai. Visos procedūros metu paciento širdies darbą, kraujo spaudimą ir deguonies kiekį kraujyje stebi gydytojas anesteziologas reanimatologas. Po procedūros iš karto galima gerti (nedaug ir po truputį), tačiau dar dvi valandas rekomenduojama nevalgyti, kad vaiko nesupykintų.

Suaugusiems, turintiems sveikatos sutrikimų, didelę baimę ar pykinimą, galime pasiūlyti chirurgines operacijas atlikti bendrinėje nejautroje. Detalesnė informacija ir procedūros galimybės aptariamos konsultacijos metu.

Visa klinikos komanda kartu su anesteziologu ir gydytoju vaikų odontologu Justu Viršilu visada stengiamės maksimaliai užtikrinti šeimos komfortą kol bus atliekamas dantų gydymas su sedacija. Kaina – 350eur (sedacijos kaina nepriklauso nuo procedūros trukmės), plombavimo kainos tikslinamos konsultacijos metu.

Klinikoje “Ortodenta” galime pasiūlyti procedūrą vaikų dantų gydymas su sedacija. Vilnius, A. Juozapavičiaus g. 6a. Smulkesnė informacija tel. +370 655 69272

„Ortodenta“ – patikima ortodontijos klinika Vilniaus centre.
Detalesnę informaciją ir Jums sudarytą gydymo planą pateiksime konsultacijos metu.
Kviečiame apsilankyti!
Tel. 8 5 272 3913
Mob. 8 655 69272

El.paštas: klinika@ortodenta.lt