Profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higiena su individualiais mokymais ir priemonių parinkimu – 80 Eur.
Profesionali burnos higiena atliekama mūsų klinikoje kas 6 mėn – 65 Eur.
Profesionali burnos higiena sudėtingiems atvejams – 85 Eur.
Pakartotinė burnos higiena (ne vėliau nei dvi savaitės po pirmo vizito) – 65 Eur.

Jei norite išvengti dantų ėduonies ir periodonto ligų, profesionali burnos higiena yra pagrindinė priemonė išvengti šių negalavimų. Todėl, kad šias ligas sukelia dantų apnašos ir jose esantys mikroorganizmai, kurie kaupiasi ant prastai arba nepakankamai valomų dantų paviršiaus. Nuo maisto likučių, mikrobų nusilpusios burnos gleivinės viršutinio epitelinio sluoksnio susidaro balkšvai pilkos spalvos sunkiai matomos dantų apnašos, kuriose kaupiasi daugybė mikroorganizmų. Šios apnašos ir išsiskyrusios rūgštys pažeidžia dantų emalį ir dantys ima gesti, o mikrobai, keletą parų pabuvę ant dantų paviršiaus, išskiria toksinus, kurie dirgina dantenas sukeldami kitų nepageidaujamų šalutinių poveikių. Ilgainiui tarp danties ir kaulo atsiranda kišenės, kuriose toliau tarpsta apnašos, gendančio maisto likučiai ir mikroorganizmai. Dantys ima darytis paslankūs, ir anksčiau ar vėliau jų visai netenkama.

Dantų šepetėliu ne visuomet gerai išvalome dantis. Turintiems implantus, breketus ar dantų protezus burnos higiena yra ypač svarbi. Todėl tiek profesionaliai, tiek individualiai burnos higienai turi būti skiriamas ypatingas dėmesys. Burnos higienos procedūra turėtų būti atliekama ne tik profilaktiškai, bet ir prieš estetinį plombavimą, protezavimą, implantavimą bei dantų balinimą.

Profesionali burnos higiena Vilniaus centre atliekama klinikoje „Ortodenta“. Kvalifikuota ir ypač kruopšti burnos higienistė Ermana Untulienė užtikrins, kad burnos higiena jums būtų atlikta kokybiškai ir už gerą kainą.

Priklausomai nuo individualios kiekvieno paciento situacijos, paprastai prireikia vieno arba dviejų vizitų. Burnos higienistė taip pat profilaktiškai patikrina dantų būklę. Papildomai patikrinama ir intraoraline kamera, kuria apšvietus dantį, kariesas diagnozuojamas jau ankstyvoje stadijoje – net tada, kai jis dar nepastebimas plika akimi ar rentgeno nuotraukoje. Vėliau ultragarsiniu skaleriu pašalinamos minkštos bei kietos dantų apnašos. Tada dantys purškiami specialia soda bei poliruojami. „Air Flow“ technologijoje naudojama odontologine soda, kuri yra didelio abrazyvumo medžiaga, tačiau nepamainoma, kai norime gerai nušveisti dantų paviršių. Valyti dantis šia technologija rekomenduojame žmonėms, kurių dantys padengti gausiu apnašų sluoksniu. Ji taip pat puikiai nuvalo nikotino, kavos ar arbatos apnašas bei pašviesina dantis. Stipri oro, vandens ir specialių miltelių srovė greit ir be skausmo įveikia susikaupusias apnašas, taip pat pasiekia ir sunkiai prieinamas vietas. Po „Air flow“ procedūros būsite maloniai nustebinti švaros ir komforto pojūčio burnoje.

Odontologijos klinikoje „Ortodenta“ galime pasiūlyti ir kur kas švelnesnį burnos higienos būdą – dantų valymą specialia perlų technologija. Perlai neturi aštrių briaunų, yra švelnūs dantenoms, valo risdamiesi danties paviršiumi, dėl to visiškai nebraižomas jų paviršius. Šiuo metu tai viena švelniausių ir išties patikimų dantų higienos procedūrų. Dėl lygaus ir glotnaus perlų paviršiaus tiek minkštos, tiek pigmentinės apnašos, tiek dantų akmenys pašalinami greitai ir patikimai, o pacientas nepatiria jokio diskomforto. Vos pradėję naudoti šį burnos higienos metodą iš savo pacientų išgirdome daugybę gerų atsiliepimų: pacientai džiaugėsi procedūros eiga, burnos komfortu po higienos ir tuo, kad galėjo pasirinkti skonį – galime pasiūlyti higieną atlikti apelsinų, mėtų, persikų ir juodųjų serbentų skonio medžiagomis. „KaVo Prophy Pearls“ profesionalią burnos higieną ypač rekomenduojame atlikti prieš dantų balinimą, gydymą arba rengiantis tvarkyti smulkius dantų įskilimus.

Kasmet vis daugiau pacientų supranta, kad burnos higieną daryti yra būtina, tačiau vis dar pasitaiko žmonių, kurie nėra bandę profesionalios dantų higienos procedūros. Tik dažniausiai jie ateina jau turėdami didesnių problemų, skundžiasi kraujuojančiomis dantenomis, blogu burnos kvapu, aiškiai matomais periodontito pažeidimais. Tačiau viso to galima išvengti reguliariai lankantis pas burnos higienistą ir nuolat prižiūrint dantis namuose.

Profesionali burnos higiena Vilniuje – odontologijos klinikoje „Ortodenta“, A. Juozapavičiaus g. 6A.

Taip pat mūsų klinikoje atliekama ir SOLO profilaktikos programa.
Didelė dalis pacientų skundžiasi kraujuojančiomis dantenomis, dantų jautrumu ir blogu burnos kvapu. Nors teigia, kad dantis valo du kartus per dieną, problemos tik didėja. Jie prižiūri dantis, tačiau prižiūri juos netinkamai.

95% visų pavojingų bakterijų kaupiasi mūsų tarpdančiuose, o likusios – giliose krūminių dantų įdubose (vagelėse). Ėduonis ir atsiranda būtent ten, kur nepasiekia įprastas dantų šepetėlis. To pasekoje kamuoja nuolat atsirandantis ėduonis ir besivystantis periodontitas (kaulo tirpimas). Norint turėti sveikus dantis, vien tik tradicinio šepetėlio nepakanka. Pasieksite geriausią rezultatą, jeigu dantis valysite po vieną – tokia yra SOLO dantų priežiūra, padedanti išsaugoti sveikus dantis be neigiamo šalutinio poveikio. Viskas ko Jums reikia yra vieno danties šepetėlis, tinkamai parinkti kelių dydžių tarpdančių šepetėliai, dantų siūlas ir teisingos žinios kaip visu tuo naudotis.

Plačiau apie Solo programą
https://www.ortodenta.lt/project/solo-profilaktika/

Mes esame sertifikuota SOLO profilaktikos klinika dirbanti daugiau nei 20 metų. Pasitikėkite mumis ir mes išmokysime Jus kaip teisingai rūpintis dantimis, suteiksime tam būtinas priemones ir jeigu įgytas žinias sąžiningai taikysite kasdien – pažadame, susitiksime itin retai.

„Ortodenta“ – patikima ortodontijos klinika Vilniaus centre.
Detalesnę informaciją ir Jums sudarytą gydymo planą pateiksime konsultacijos metu.
Kviečiame apsilankyti!
Tel. 8 5 272 3913
Mob. 8 655 69272

El.paštas: klinika@ortodenta.lt