Danties vainiko prailginimas

Danties vainiko prailginimas

Konsultacijos kaina – 30 Eur.
Danties vainiko prailginimas – 75 Eur.

Klinikinis danties vainiko prailginimas yra dantenų krašto korekcija. Šią procedūrą atlikti dažniauiai prireikia prieš protezuojant dantis. Jei paciento danties vainiko dalis yra nulūžusi ir pažeidimas siekia dantenas, pasitaiko, kad dantenų perteklius trukdo kokybiškai protezuoti ar plombuoti dantį. Tokiu atveju reikalingas danties vainiko prailginimas, kurio metu atidengiama daugiau sveiko danties audinio.

Danties vainiko prailginimas Vilniaus centre atliekamas odontologijos klinikoje „Ortodenta“. Visais atvejais šios srities gydymą mūsų klinikoje atlieka profesionali periodontologė. Procedūros baimintis nereikėtų, tiek danties vainiko prailginimo procedūra, tiek kaulo krašto kontūravimas daromi visiškoje nejautroje ir nedidelis pooperacinis diskomfortas pacientams praeina jau kitą dieną.

Operacijos metu apnuoginama danties šaknis ir pakeičiama kaulo apimtis apie ją. Jei danties audiniai nukentėję taip, kad pažeidimas siekia kaulinę ribą, atliekama perodontologinė procedūra – kaulo krašto kontūravimas. Klinikoje „Ortodenta“ didelė dalis periodontologinių procedūrų atliekamos lazeriu. Mūsų klinikos gydytojai dirba specialiai odontologams sukurtu moderniu „Biolase Epic“ lazeriu. Juo gydomi pacientai jaučiasi kur kas komfortiškiau. Prieš procedūrą reikia mažiau nuskausminamųjų vaistų, nes lazeriui užlydžius nervų galūnėles jaučiamas mažesnis skausmas, gydytojo atliekami pjūviai būna preciziškai tikslūs ir tausoja šalia esančius sveikuosius audinius.

Procedūros metu mažiau kraujuojama, žaizdelių nereikia siūti, o vėliau tų siūlų traukti. Pjūviai gyja greičiau, sumažinama tinimo rizika. Procedūras lazeriu galima atlikti ypač preciziškai, mikronų tikslumu, o tai svarbu siekiant sukurti vienodą dantenų liniją, kad vėliau pacientas galėtų džiaugtis idealia šypsena. Po to, kai operuojamos vietos visiškai sugyja, galima pradėti protezuoti dantis ir pasirūpinti, kad danties vainikėlis apgaubtų kuo daugiau likusių sveikų danties kietųjų audinių bei suformuoti natūralią dantenų formą.

Visada įspėjame pacientus, kad negydant periodonto ligų galima ne tik prarasti dantis, bet ir padidinti aterosklerozės, insulto, infarkto riziką, o nėščiosioms netgi sukelti priešlaikinį gimdymą.

Jei pastebėjote, kad jūsų dantenos ėmė kraujuoti, tapo jautrios ir atrodo paraudę, paburkę, nedelsdami kreipkitės į savo odontologą ir užkirskite kelią rimtesniems dantų pažeidimams, po kurių jau gali tekti atlikti ir danties vainiko prailginimo operaciją. O tais atvejais, kai jau reikalingas danties vainiko prailginimas, šią procedūrą galite atlikti Vilniuje, klinikoje „Ortodenta“. Registruokitės periodontologo konsultacijai ir danties vainiko prailginimas bus atliktas kokybiškai ir už gerą kainą.

„Ortodenta“ – patikima ortodontijos klinika Vilniaus centre.
Detalesnę informaciją ir Jums sudarytą gydymo planą pateiksime konsultacijos metu.
Kviečiame apsilankyti!
Tel. 8 5 272 3913
Mob. 8 655 69272

El.paštas: klinika@ortodenta.lt