Botulino injekcijos

Botulino injekcijos

Tiek naudojant botulino toksiną, tiek hialurono rūgšties preparatus galima atlikti kompleksinį veido atjauninimą arba galima koreguoti tik sritis, kurios labiausiai kelia rūpestį.

Botulino injekcijos itin populiarios ir efektyvios, kai norima užkirsti kelią raukšlėms atsirasti arba kai atliekama jau esamų mimikos ar smulkių raukšlelių korekcija. Taip pat nevalingo dantų griežimo gydymui.

Botulino injekcijos Vilniaus centre, mūsų klinikoje, atliekamos greitai ir saugiai, procedūra trunka apie 15 minučių, po jos galite iš karto grįžti į įprastą gyvenimą. Procedūros metu plona adata preparato sušvirkščiama į numatytas vietas. Botulino poveikis išlieka apie 6 mėnesius, o efektas paprastai matosi jau po keletos dienų.

Galima išskirti kelis pagrindinius botulino toksino preparatų injekcijų privalumus. Veidas atjaunėja, išlyginamos tiek jau esamos, tiek besiformuojančios raukšlės, veidas neatrodo toks piktas ir susirūpinęs. Be to, atprantama nuo perdėtų mimikų, raukymosi, kurie ir sukelia raukšlių susidarymą.

Procedūrų metu naudojamos botulino toksino dozės yra palyginti mažos, o rizika sveikatai yra itin minimali. Svarbu suprasti, kad tai receptinis vaistas, kurį naudoti gali tik kvalifikuotas gydytojas. Reikia būti itin atsargiems, kai šio preparato injekcijas siūlo asmenys, neturintys medicininio išsilavinimo, nes vėliau gali kilti neigiamų pasekmių (užkritę vokai, asimetriškos veido pusės, nukritęs lūpos kampas ir pan.).

Botulino toksinas yra preciziškai ir atsargiai injekuojamas nedideliais kiekiais į veido raumenis, jo funkcija – blokuoti nervinį impulsą ir neleisti raumeniui susitraukti. Tai sumažina bei pašalina veide esančias raukšles, susidarančias dėl pernelyg dažno ar stipraus šių raumenų susitraukimo. Efektas bus matomas konkrečiai tose srityse, kuriose bus atliekama injekcija. Populiariausios zonos yra kakta, pykčio raukšlė tarp antakių ir raukšlelės aplink akis, ir, žinoma, kramtomieji raumenys (Masseter), kad išvengti dantų griežimo.

Botulino injekcijos beveik beskausmės, nes procedūros metu naudojama itin plona adata. Efektas pradeda matytis po keleto dienių ir palaipsniui ryškėja. Po maždaug dešimties dienų botulinas pilnai suveikia ir jau matomas galutinis rezultatas. Jo išliekamumas priklauso nuo įvairių individualių charakteristikų, tačiau paprastai trunka apie 4–6 mėn. Injekcijos gali būti nuolat kartojamos, tačiau tarp jų turi būti daromos tam tikro intervalo pertraukos (paprastai 4 mėn.). Svarbu paminėti, jog pakartotinas gydymas padeda pasiekti ilgiau trunkančius bei geresnį estetinį efektą turinčius rezultatus.

Injekcijų negalima atlikti:

Nėščioms moterims;
Maitinančioms moterims;
Esant uždegiminiams procesams (peršalus, sergant);
Sergant kraujo ligomis.

Svarbu! Jei jums anksčiau jau buvo atliktos botulino, hialurono injekcijos – informuokite apie tai gydytoją. Jei rezultatas jūsų netenkina ir norite pakartoti procedūrą dar kartą – pasitarkite su prieš tai ją atlikusiu gydytoju, nes skirtingos naudojamos medžiagos, gali iššaukti nepageidaujamas komplikacijas.

Detalesnę informaciją ir Jums sudarytą gydymo planą pateiksime konsultacijos metu.
Kviečiame apsilankyti!
Tel. 8 5 272 3913
Mob. 8 655 69272

El.paštas: klinika@ortodenta.lt