Hialurono injekcijos

Hialurono injekcijos

Veido kontūrų estetines problemas taip pat galima spręsti naudojant hialurono rūgšties užpildus. Jais galima atlikti šias procedūras: patempti veidą, pakelti lūpų kampučius, koreguoti smulkias ir gilias raukšles, patamsėjusius paakius, lūpų kontūrą, padidinti lūpų ir skruostų apimtį.

Hialiurono rūgštis – tai natūrali kiekvieno mūsų odos audinių medžiaga, atsakinga už odos struktūros ir drėgmės palaikymą. Viena hialurono rūgšties molekulė sulaiko apie 1000 vandens molekulių. Taip palaikomas odos elastingumas, todėl ji atrodo jaunatviškiau. Su laiku šios rūgšties kiekis odoje mažėja ir tai lemia senėjimą, oda išsausėja, suglemba, praranda elastingumą, atsiranda raukšlių.

Suleidus hialurono rūgšties į odą, ji tolygiai pasiskirsto, taip užpildydama natūraliai esančios organizme rūgšties trūkumą ir dėl jo atsiradusias raukšleles, pagražina veido kontūrus ir suvienodina odos spalvą. Efektas yra akivaizdžiai matomas iš karto po procedūros.

Hialiurono rūgštis būna įvairių tipų, nuo skirtų mezoterapijai (veidui, kaklui drėkinti) iki raukšles užpildančių preparatų. Skiriasi jų stangrumas, minkštumas. Raukšles lyginantys preparatai yra skirstomi pagal tai, ką mes norime koreguoti, o preparatas parenkamas individualiai kiekvienam žmogui.

Labai plona adata ir nedideliais kiekiais hialurono rūgštis yra suleidžiama po oda. Dažniausiai, jau paruošto hialurono rugšties preparato sudėtyje yra anestetinių medžiagų, malšinančių skausmą, tačiau, pacientui pageidaujant, papildomai gali būti taikoma vietinė nejautra. Procedūros trukmė apie 20-30 minučių, o poveikis išlieka iki metų ar ilgiau, priklausomai nuo kiekvieno žmogaus organizmo.

Hialurono injekcijos gali būti atliekamos tik specialisto, kuris pagal LR įstatymus gali tai atlikti ir turi licenciją. Hialurono injekcijos Vilniaus centre, mūsų klinikoje, atliekamos veido, burnos ir žandikaulių chirurgo Daliaus Matkevičiaus.

Klinikoje naudojami tik tie medicininiai preparatai, kurie atitinka griežčiausius medicininių tyrimų standartus, technologiškai užtikrina produkto saugumą, patikimumą ir siekiamų rezultatų išliekamumą. Tai sertifikuoti hialurono rūgšties užpildai, su kuriais buvo atlikti klinikiniai tyrimai, stebėti ir lyginti ilgalaikiai rezultatai.

Viena populiauriausių hialurono užpildų procedūra – lūpų putlinimas. Jos metu į lūpas sušvirkščiamas užpildas, sudarytas iš hialurono rūgšties. Atlikus injekciją, lūpos tampa pilnesnės, paryškinamas jų raudonis, taip pat galima išryškinti konkrečias lūpų sritis ar ištaisyti asimetriją. Lūpų putlinimas dažniausiai atliekamas turint siauras, neputlias lūpas, o bėgant metams, kuomet lūpų srityje esantys audiniai praranda stangrumą, juos galima atstatyti taip pat naudojant hialurono užpildus.

Jei nosies/lūpų raukšlės, jungiančios nosį ir lūpų kampučius, yra pagilėjusios, jos sendina veidą. Užpildžius jas hialurono užpildais, veidas iš karto atrodys skaisčiau ir jauniau.

Hialurono injekcijomis galima sumažinti ar visiškai panaikinti prasidedančias ir jau įsisenėjusias, gilias raukšles kaktos, paakių, tarpuakio srityse, aplink akis, nosies – lūpų klostes, aplink burną ar smakro srityse.

Kaip elgtis po injekcijų procedūrų?

4-6 val. po procedūros būti vertikalioje padėtyje;
12 val. po procedūros nemasažuoti injekcijų vietų;
Pirmąsias paras po injekcijų nesportuoti, nevartoti alkoholio, nesideginti saulėje, vengti persikaitinimo (karštų vonių, saunų);
Po procedūrų gali parausti, patinti sritis, kurioje buvo atliekama injekcija. Ši reakcija priklauso nuo invidualios organizmo reakcijos, tačiau dažniausiai praeina po paros. Jeigu atsirado smulkių mėlynių, jas galima patepti tam skirtais geliais ir kremais. Prieš atliekant procedūrą, tą dieną rekomenduojame negerti kavos, energetinių gėrimų ir alkoholio.

Botulino, hialurono injekcijos Vilniuje, klinikoje Ortodenta, yra atliekamos patyrusio veido, burnos ir žandikaulių chirurgo Daliaus Matkevičiaus. Klinikoje siūlomos botulino, hialurono injekcijos už gerą kainą.

Injekcijų negalima atlikti:

Nėščioms moterims;
Maitinančioms moterims;
Esant uždegiminiams procesams (peršalus, sergant);
Sergant kraujo ligomis.

Svarbu! Jei jums anksčiau jau buvo atliktos botulino, hialurono injekcijos – informuokite apie tai gydytoją. Jei rezultatas jūsų netenkina ir norite pakartoti procedūrą dar kartą – pasitarkite su prieš tai ją atlikusiu gydytoju, nes skirtingos naudojamos medžiagos, gali iššaukti nepageidaujamas komplikacijas.

Detalesnę informaciją ir Jums sudarytą gydymo planą pateiksime konsultacijos metu.
Kviečiame apsilankyti!
Tel. 8 5 272 3913
Mob. 8 655 69272

El.paštas: klinika@ortodenta.lt