Dalius Matkevičius

Veido ir žandikaulių chirurgas

Chirurginis dantų gydymas – viena sudėtingiausių odontologijos sričių, o klinikoje „Ortodenta“ visas chirurginio dantų gydymo operacijas atlieka profesionalus burnos chirurgas Dalius Matkevičius, kuris savo pacientus visuomet pasitinka ramus ir užtikrintas.

Profesionalus burnos chirurgas Dalius Matkevičius, kuriam lengva ne tik patikėti ištraukti ir labiausiai pasislėpusius protinius dantis. Dalius Matkevičius įgudusia ranka tvarko žandikaulių lūžius, operuoja nepageidaujamus darinius burnoje ir geba įsriegti dantų implantus net ir labai sudėtingose situacijose. Taip pat, atlieka sinuso pakėlimo operacijas, alogeninio/autogeninio kaulo bloko priauginimą (augmentaciją), sudėtingus dantų šalinimus.

Kai dirba gydytojas Dalius Matkevičius, jo kabinete karaliauja tikslumas ir patirtis, pacientai išeidami prisipažįsta nesuspėję net pradėti bijoti, o mes džiaugiamės tvirtu ir patikimu kolega.

Odontologas Dalius Matkevičius nuolat tobulinasi odontologijos kursuose ir seminaruose Lietuvoje bei užsienyje, gausios patirties gydytojas semiasi dirbdamas Žalgirio klinikoje, taip pat Vilniaus universitete Medicinos fakultete Odontologijos institute skaito studentams paskaitas.