Dalius Matkevičius

Veido ir žandikaulių chirurgas

Chirurginis dantų gydymas – viena sudėtingiausių odontologijos sričių, o klinikoje „Ortodenta“ visas chirurginio dantų gydymo operacijas atlieka profesionalus burnos chirurgas Dalius Matkevičius, kuris savo pacientus visuomet pasitinka ramus ir užtikrintas.

Įgijęs odontologijos ir burnos chirurgijos specialybę, gydytojas greitai nuspręndė, kad norint suteikti geriausią paslaugą ir atlikti sudėtingiausias operacijas, vien šių žinių bagažo nepakanka, todėl įstojo ir baigė bendrąją mediciną, bei veido ir žandikaulių chirurgiją.

Profesionalus burnos chirurgas Dalius Matkevičius, kuriam lengva ne tik patikėti ištraukti ir labiausiai pasislėpusius protinius dantis. Dalius Matkevičius įgudusia ranka tvarko žandikaulių lūžius, operuoja nepageidaujamus darinius burnoje ir geba įsriegti dantų implantus net ir labai sudėtingose situacijose. Taip pat, atlieka sinuso pakėlimo operacijas, alogeninio/autogeninio kaulo bloko priauginimą (augmentaciją), sudėtingus dantų šalinimus. Gydytojas gali atlikti visas sudėtingiausias chirurgines manipuliacijas veido, kaklo ir burnos srityse.

Kai dirba gydytojas Dalius Matkevičius, jo kabinete karaliauja tikslumas ir patirtis, pacientai išeidami prisipažįsta nesuspėję net pradėti bijoti, o mes džiaugiamės tvirtu ir patikimu kolega.

Odontologas Dalius Matkevičius nuolat tobulinasi odontologijos kursuose ir seminaruose Lietuvoje bei užsienyje, gausios patirties gydytojas semiasi dirbdamas Žalgirio klinikoje, taip pat Vilniaus universitete Medicinos fakultete Odontologijos institute skaito studentams paskaitas. Dalius Matkevičius yra įgijęs dvi specialybes: gydytojas veido ir žandikaulių chirurgas bei gydytojas odontologas burnos chirurgas.

Gydytojo išsilavinimas:
Odontologijos fakulteto diplomas;
Burnos chirurgijos rezidentūros diplomas;
Medicinos fakulteto diplomas;
Veido ir žandikaulių chirurgijos rezidentūros diplomas.