Straumann implantai

Straumann kompanija įkurta 1954m. Waldenburge. Pagrindinė būstinė yra įsikūrusi Bazelyje, Šveicarijoje. Bendraudami su lyderiaujančiomis klinikomis, universitetais ir moksliniais institutais, Straumann tiria ir kuria dantų implantus, instrumentus ir regeneracines medžiagas plačiai naudojamas atstatyti trūkstamiems dantims arba apsaugoti nuo jų praradimo. Visi Straumann dantų implantai ir jų komponetetai yra gaminami Šveicarijoje, regeneracinės medžiagos – Švedijoje.

Straumann implantai siūlomi pažangiausių sprendimų ieškantiems odontologams, norintiems suteikti pačias geriausias gydymo galimybes savo pacientui. Mūsų odontologijos klinikos “Ortodenta” gydytojai parenka tik geriausių pasaulio kompanijų siūlomus dantų implantus, individualiai tinkančius esamai paciento klinikinei situacijai.

Implantų Straumann Roxolid® SLA® paviršius dengiamas naudojant specialią technologiją SLA®. Technologija pagerina medicinines titano savybes ir pagreitina implanto suaugimą su kaulu. Implantų Roxolid® SLA® formų įvairovė leidžia parinkti tinkamiausią implantą, atsižvelgiant į paciento kaulo bei minkštųjų audinių kiekį ir kokybę.

Dėl specialios implanto atramos (abatmento) konstrukcijos, Straumann implanto protezavimas sukuria labai standžią jungtį tarp implanto ir danties vainikėlio. Taip užtikrinamas atkurto danties ilgaamžiškumas ir užkertamas kelias bakterijoms patekti į implantą ir sukelti aplinkinių audinių uždegimą.

Straumann Roxolid® SLActive® – tai unikalūs dantų implantai. Implantų paviršius pasižymi ypatingomis savybėmis, kurios išgaunamos naudojant specialią technologiją SLActive®. Šie implantai gaminami visiškame vakuume ir laikomi pakuotėse, pripildytose specialaus skysčio. Taip užtikrinama, kad implantas neturės sąlyčio su deguonimi ir ypatingosios jo paviršiaus savybės išliks iki pat implantacijos. Chemiškai aktyvus Roxolid® SLActive® implantų paviršius pritraukia kraują ir intensyviai stimuliuoja jame esančias daleles, atsakingas už gijimo procesus. Todėl implanto neprigijimo rizika sumažinama iki minimumo, o prigijimo trukmė sutrumpėja perpus. Todėl, jei įprasto implanto įsriegimo saugias protezavimo procedūras galima pradėti praėjus 6–8 savaitėms po implantacijos, naudojant Roxolid® SLActive® implantus, teigiama, kad užteks palaukti vos 3–4 savaites.

Prarasto danties atkūrimo procesą sudaro keli etapai – implantavimas (chirurginis etapas) ir vainikėlio ant implanto gamyba (protezavimo etapas). Dantų implantų protezai gaminami dantų technikų laboratorijoje. Tai leidžia užtikrinti protezavimo ant implantų estetiką ir atstatytą kramtymo funkciją. Kuomet įsriegiami Straumann dantų implatai, kaina priklauso nuo gydymo ir chirurgijai naudojamų medžiagų savikainos, būsimo vainikėlio tipo ir, žinoma, kokie bus pasirinkti dantų implantai. Kainos svarbios ir pasiturinčiams žmogui. Tačiau Straumann pataria netaupyti savo sveikatos sąskaita, atkreipti dėmesį į gydytojų patirtį ir pasirinkti jūsų klinikinei situacijai tinkamus, bei kokybiškus dantų implantus.

Norime atkreipti dėmesį, kad dažnai pacientai susivilioja reklaminiais nuolaidų šūkiais – „dantų implantai pigiau“ ar „dantų implantai akcija“. Vilnius – didelis miestas ir čia sunku atsirinkti kokybiškas paslaugas ir gerą kainą. Tačiau ženkliai pigesnė kaina gali reikšti, kad tai nebus kokybiški dantų implantai. Akcija gali slėpti nekompetenciją, gydytojo patirties stoką, nežinomų gamintojų ar dar blogiau – neaprobuotų EU implantų pardavimą. Pasiklabėkite su gydytoju, aptarkite operacijos eigą, pooperacinį laikotarpį, išsiaiškinkite kokius implantus gydytojas rekomenduoja, iš ko galite rinktis (paprastai klinikose sukami kelių firmų implantai, tam, kad juos galima būtų parinkti pagal kiekvieno paciento situaciją).