NobelZygoma implantai

NobelZygoma™ – ilgieji skruostikauliniai implantai.

Dažnu atveju pas gydytoją veido ir žandikaulių chirurgą konsultacijai dėl Zygomatinių implantų kreipiasi tie pacientai, kurie jau girdėjo ankstesnėse konsultacijose, kad jiems trūksta žandikaulio kaulo ir implantų įsriegti jiems nebegalima, arba pacientai, kuriems gydymo planas sudarytas su didelies apimties sudėtinga kaulo priauginimo operacija ir didele implantacijos kaina.

Ilgi implantai, atsižvelgiant į individualias sąlygas, sriegiami į skruostikaulį tais atvejais, kai viršutinis žandikaulis yra bedantis (arba likę dantys jau nebetinkami), žandikaulio kaulas smarkiai ištirpęs ir įprastiems implantams įsriegti nebepakanka nei kaulo pločio, nei jo aukščio.

Kodėl ši paslauga nėra plačiai paplitusi ir Jūs dar apie tai negirdėjote?

NobelZygoma™ implantų įsriegimo procedūrą, kitaip nei standartinių implantų, rekomenduojama atlikti tik gydytojams, turintiems veido ir žandikaulio chirurgo išsilavinimą. Ši procedūra reikalauja daug patirties. Tačiau nereikia baimintis, gydymas saugus ir gijimo eiga tiek su įprastais implantais, tiek ir su ilgaisiais NobelZygoma™ implantais beveik nesiskiria. Implantuojant NobelZygoma™ implantus paprastai taikoma unikali bedančiams skirta All-on-4® gydymo metodika. Plačiau apie tai galite pasidomėti mūsų puslapio skiltyje “All-on-4®” arba atvykti konsultacijai į kliniką A. Juozapavičiaus g. 6a. Vilniuje, kur gyd. burnos chirurgas/gyd. veido ir žandikaulio chirurgas Dalius Matkevičius atsakys į visus Jūsų klausimus.

Skruostikaulinių implantų gamybai licenciją turi vienintelė pasaulio kompanija – NobelBiocare, kuri yra dantų implantų pradininkė, pasaulio implantavimo ir estetinės odontologijos rinkos lyderė. Kompanijos patirtis implantavimo srityje siekia 70 metų. Jos pagamintais implantais šiandien džiaugiasi ir juos sėkmingai naudoja daugiau nei 50 milijonų žmonių. Per metus yra pagaminama 5 milijonai implantų, kuriais džiaugiasi žmonės ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Nobel Biocare 1988 metais sukūrė ilguosius NobelZygoma™ implantus. Jų dėka sėkmingai ir greitai atkurti dantis įmanoma net ir tiems žmonėms, kurių būklė itin sudėtinga – viršutinis žandikaulis sunykęs taip, kad nėra pakankamai kaulo, kai negalima įsriegti įprastą dantų implantų, tiesiog sriegiamas skruostikaulinis NobelZygoma implantas.

Šis metodas leidžia išvengti sudėtingo kaulo priauginimo, dantys atkuriami per trumpą laiką ir pacientas gali pradėti pilnavertį socialinį gyvenimą – laisvai kalbėti, valgyti, juoktis ir nebijoti, kad dantų protezezai iškris.

Atvykite konsultacijai ir kartu rasime Jums tinkantį sprendimą.