Nobel Biocare implantai

Šiuolaikinių titaninių dantų implantų išradėjas, implantacijos pradininkas yra NobelBiocare įmonės įkūrėjas švedų mokslininkas profesorius Per-Ingvaras Branemarkas. Jis 1952 m. atrado, kad įsodintas titanas į natūralų kaulą gali tarnauti kaip pagrindas keičiant natūralias dantų šaknis dirbtinėmis. Žmogaus organizmas paprastai atmeta bet kokius svetimkūnius, bet titaną palankiai priima ir šis lengvai suauga su žandikaulio kaulu. Šis fenomenas buvo pavadintas „osseointegration“ t.y „kaulo susijungimu“. 1965 metais buvo isriegti pirmieji pasaulyje titaniniai dantų implantai ir tai padarė profesorius P.I. Branemarkas. Šie implantai pacientui tarnavo iki gyvenimo pabaigos.

Nobel Biocare įmonė – dantų implantų pradininkė, pasaulio implantavimo ir estetinės odontologijos rinkos lyderė. Kompanijos patirtis implantavimo srityje siekia 70 metų. Jos pagamintais implantais šiandien džiaugiasi ir juos sėkmingai nešioja daugiau nei 50 milijonų žmonių. Per metus yra pagaminama 5 milijonai NobelBiocare implantų, kuriais džiaugiasi žmonės ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Nobel Biocare kompanija investuoja daugiausiai lėšų pasaulyje į naujus ir pažangius mokslinius tyrimus dantų atkūrimo srityje. Šiuos implantus savo darbe naudojantiems odontologams ir jų pacientams siūloma tik tai, kas šiandien PASAULINĖJE IMPLANTAVIMO RINKOJE YRA GERIAUSIA.

Kompanijos vardas ir ilgaamžiškumas tarnauja kaip garantas, kad implantas prigis burnoje kaip nuosavas dantis, remiantis tyrimais 99 proc. procedūrų su šiais implantais yra sėkmingos.

Nobel Biocare implantai išsiskiria ne tik atliktų mokslinių ir klinikinių tyrimų gausa, bet ir unikaliomis pritaikymo galimybėmis. Nobel Biocare – seniausiai pasaulyje gyvuojanti implantų gamintojų kompanija, implantacijos pradininkė, savo veiklą pradėjusi sulig pirmuoju prof. P.I.Branemarko įsriegtu implantu. Šis švedų mokslininkas sukūrė implantus kaip pažangiausią būdą atkurti prarastus dantis. Nauji nuo nuosavų nesiskiriantys nuolatiniai keraminiai dantys paprastai tarnauja visą gyvenimą. Nobel Biocare siekia, kad dantų implantavimas pacientui būtų maksimaliai paprastas ir patogus.

Tiems, kurie prarado visus arba daugumą dantų ir kuriuos vargina tradiciniai silpnai besilaikantys, slankiojantys burnoje, gomurį žeidžiantys, pasenę nuimami dantų protezai, Nobel Biocare siūlo naujus dantis ant implantų arba, kitaip tariant, nuolatinius nenuimamus dantų protezus. Praėjus maždaug 2-4 mėnesiams, t.y. antrojo gydymo etapo metu, atliekamas implantų protezavimas. Ant implanto pritvirtinama Nobel Biocare keraminė dantų karūnėlė, kuri atrodo ir funkcionuoja taip pat kaip ir tikrasis dantis. Keraminės karūnėlės pagamintos iš biologiškai suderinamų medžiagų, jos nesukelia alerginių reakcijų, nėra jautrios temperatūrai ir nedaro jokios įtakos skonio receptoriams.

Plačiai žinomas dantų protezavimas All-on-4, kurio pavadinimas yra išskirtinai Nobel Biocare patentuota gydymo metodika. Šis gydymas garantuotas ir patikimas laikomas tik su „Nobel Biocare“ dantų implantais. Pagal šį gydymą pilnam vieno žandikaulio dantų atkūrimui naudojami tik keturi dantų implantai. Kainos, kokybės, laiko ir gauto rezultato atžvilgiu tai – pats optimaliausias būdas atgauti šypseną. Ši gydymo metodika leidžia išvengti sudėtingų kaulo priauginimo procedūrų. Vieno vizito pas gydytoją metu yra įsriegiami implantai ir ant jų jau kitą dieną tvirtinami nauji, patogūs, pilnai kramtymo funkciją atstatantys laikini dantys, kurie po kurio laiko yra pakeičiami nuolatiniais. 

Norime atkreipti dėmesį, kad dažnai pacientai susivilioja reklaminiais nuolaidų šūkiais – „dantų implantai pigiau“ ar „dantų implantai akcija“. Vilnius – didelis miestas ir čia sunku atsirinkti kokybiškas paslaugas ir gerą kainą. Tačiau ženkliai pigesnė kaina gali reikšti, kad tai nebus kokybiški dantų implantai. Akcija gali slėpti nekompetenciją, gydytojo patirties stoką, nežinomų gamintojų ar dar blogiau – neaprobuotų EU implantų pardavimą. Pasiklabėkite su gydytoju, aptarkite operacijos eigą, pooperacinį laikotarpį, išsiaiškinkite kokius implantus gydytojas rekomenduoja, iš ko galite rinktis (paprastai klinikose sukami kelių firmų implantai, tam, kad juos galima būtų parinkti pagal kiekvieno paciento situaciją).