MegaGen implantai

Prekės ženklas „MegaGen“ pasaulyje žinomas kaip itin aukštos kokybės, patikimas ir ilgaamžis. Dantų implantus MegaGen sukūrė ir ištobulino medicinos mokslų daktaras Dr. Kwang Bum Park (Pietų Korėja), iki šiol aktyviai dalyvaujantis įmonės veikloje, kurio laimėjimai pakeitė tūkstančių gydytojų požiūrį į implantavimą ir padėjo atrasti naujas gydymo galimybes. Šiuo metu 91 pasaulio šalyse gydytojai naudoja šiuos dantų implantus. MegaGen implantai gaminami iš gryno ketvirtos klasės tvirčiausio titano. Kad užtikrintų nepriekaištingą produktų kokybę, gamintojas atlieka griežtai reglamentuojamus patikrinimus – nuo perkamų medžiagų iki paties produkto.

MegaGen implantai pasižymi unikaliu dizainu, kurio iki šiol nepavyko atkartoti nei vienai dantų implantus gaminančiai kompanijai. Pasirinkę MegaGen galite būti tikri, kad įsriegtas implantas bei protezavimo detalės bus originalios.

Gydytojas, kuriam svarbus jo darbo rezultatas, negali taupyti rinkdamasis medžiagas procedūrai. Daugeliu atvejų, nuo pasirinktos implantų sistemos priklauso ne tik galimybės, gydymo eiga, estetinis rezultatas, bet ir ilgaamžiškumas. Naudojant aukštos kokybės dantų implantų sistemą, galima ne tik paprastai, greitai bei saugiai atlikti įvairaus sudėtingumo implantacijas, bet ir pasiūlyti implantams gamintojo suteikiamą viso gyvenimo garantiją.

Įprastai implantai vieni nuo kitų skiriasi dizainu ir jų paviršiaus apdirbimo technologija. Kaip tik šie ypatumai dažnu atveju ir lemia implantavimo galimybes, eigą bei rezultatus. Nuo gydytojo pasirinktos implantų sistemos priklauso ne tik operacijos sudėtingumas, bet ir gydymo trukmė, rezultatas, ilgaamžiškumas.

Pasaulyje gaminama šimtai implantų sistemų, todėl išsirinkti geriausią nėra taip paprasta. Svarbu ne tik gamintojo patikimumas, bet ir pats produktas – kokybė, galimybės, bei kaina. MegaGen implantai yra plačiai žinoma pasaulyje ir pritaikyta šiuolaikiniams gydymo metodams. „MegaGen“ implantai Vilniuje, odontologijos klinikoje “Ortodenta” sriegiami jau daugelį metų. Jiems gamintojas suteikia gyvenimo garantiją, po implantacijos procedūros pacientui įteikiamas originalus implantų pasas.

MegaGen implantų protezavimas turėtų būti pradedamas tik įsitikinus, kad implantas prigijo. Jeigu šios sąlygos nepaisoma, gali padidėti implanto atmetimo rizika, nukentėti estetinis vaizdas, ilgaamžiškumas. Protezavimas yra antrasis implantacijos etapas, kurio metu pagaminama matoma danties dalis (vainikėlis). Gydytojai pasinaudoję šiuolaikinėmis technologijomis kiekvienu, net ir sudėtingiausiu gydymo atveju, gali sukurti individualų nepriekaištingos formos, dydžio ir spalvos vainikėlį. Pacientams, praradusiems visus dantis ir norintiems juos pilnai atkurti, suteikiame Megagen implantų akciją – pritaikome nuolaidą dantų implantacijai. Suteikiamos nuolaidos tikslinamos konsultacijos metu, atsižvelgiant į individualią kiekvieno paciento klinikinę situaciją.