Danties apvilkimas

Dantų protezavimo prireikia tada, kai reikia atstatyti trūkstamus pavienius dantis arba netekus jų visų. Kuomet plomba būtų jau per didelė, kad kokybiškai atkurti prarastą dantų funkciją bei formą ir vėl suteikti šypsenai gražų ir estetišką vaizdą, gelbsti danties apvilkimas dantų karūnėle arba kitaip – dantų protezavimas.

Visuomenėje dantų protezavimas turi įvairius pavadinimus: “dantų apvilkimas”, “protezai”, “danties priauginimas”, “karūnėlė”, “vainikėlis”, “danties ploštelė”, “keramika”, “porcelianas”, “laminatė“. Norime atkreipti dėmesį, kad visa tai ir yra dantų protezavimas. Dantų karūnėlėms gaminti naudojamos įvairios medžiagos nuo plastmasės, metalo iki cirkonio ir keramikos. Mūsų pacientams gaminami tik naujausi bemetaliai dantų protezai, naudodajamas cirkonis, keramika, CAD/CAM frezavimo technologijos. Protezas gaminamas frezuojant šiuolaikinėmis technologijomis, todėl idealiai tinka pacientui. Naudojamos bemetalės medžiagos, kurios yra biologiškai suderintos, jas organizmas priima kaip natūralias, todėl nėra jokių uždegiminių bei alerginių organizmo reakcijų, neatsiranda patamsėjusio dantenų krašto.

Pacientams,kurie klausia, kaip protezuojama “holivudinė šypsena”, rekomenduojame protezavimą dantų laminatėmis arba bemetalės keramikos vainikėliais (karūnėlėmis), kurios gaminamos CAD/CAM būdu, iš ličio disilikato, e.max keramikos ar iš lauko špato keramikos. Atstatyti kramtymo funkcijai ar pakeisti estetinį šypsenos vaizdą yra keletas sprendimų, todėl atsakyti tiksliai kiek kainuoja protezavimas, įmanoma tik įvertinus esamą dantų būklę ir paciento lūkesčius. Jeigu Jūs svajojate pakeisti savo šypseną, bet vis nedrįstate, nuolat konsultuojatės su kolegomis ar kaimynais, geriau atvykite tikrai konsultacijai pas mus. Nėra gydymo plano, kuris tiktų visiems vienodai. Kartu rasime tik Jums tinkantį ir patinkantį sprendimą.