Vaikų dantų gydymas

Vaikų dantų gydymas

Vaikų dantų gydymas – 40-90 Eur;
Vieno danties padengimas silantais – 30 Eur.

Plačiai paplitusi nuomonė, kad pieninių dantų gydyti neverta, nes jie vis tiek iškris, yra labai klaidinga. Pirmiausia, negydomi pieniniai dantukai Jūsų mažyliui gali sukelti ne tik skausmą, bet ir infekciją, pažeisiančią nuolatinių dantų užuomazgas. Dantų kariesas ir jo sukeltas skausmas gali sutrikdyti vaiko mitybą, miegą, lemti prastą estetinę burnos išvaizdą ir sukelti neigiamų elgesio pasikeitimų.

Vaikų odontologai tvirtina, kad per anksti pašalinus sugedusius pieninius dantis, gali susiformuoti neteisingas sąkandis, o tai dažna ortodontinių problemų priežastis ir dėl to vėliau gali tekti taikyti gydymą breketais. Svarbu žinoti, kad pieniniai dantys palaiko vietą nuolatiniams dantims, todėl jų netekus per anksti, nauji dantys gali išdygti kreivai. Todėl pieniniais dantimis rūpintis ir juos gydyti yra būtina. Kvalifikuotas ir profesionalus vaikų dantų gydymas Vilniaus centre atliekamas odontologijos klinikoje „Ortodenta“.

Tėveliams visada patariame vaiko dantų sveikata pradėti rūpintis jau išdygus pirmajam dantukui. Valykite mažylio dantis mažiems vaikams skirta fluoro turinčia pasta du kartus per dieną. Šia pasta tik sutepkite šepetėlio šerelius. Yra specialių, minkštų šepetėlių pirmiesiems kūdikio dantukams. Jie guminiai, užmaunami ant mamos piršto. Šias procedūras privalo atlikti tėvai, nes vaikui nepakanka įgūdžių dantims išsivalyti.

Vaikų dantų gydymas prasideda tuomet, kol dar nieko neskauda, o pacientas atvyksta tik pabendrauti su gydytoja. Vos per dešimt minučių mes supažindinsime jį su gydytoja, parodysime naudojamus instrumentus, aparatūrą, kartu su mažuoju pacientu suskaičiuosime jo dantukus ir jis pats įsitikins, kad dantų gydytojų tikrai nėra ko bijoti.

Tuo atveju, kai pasirodys pirmosios problemos, mažasis pacientas jau žinos, kur eina ir vizitas pas gydytoją nesukels jokio streso. Nereikia vaikui sakyti „tau nieko nadarys“, juk ateinate tik „išprausti dantuko su vandeniu“.

„Išpraustus dantukus“ plombuojame gydomosiomis ir spalvotomis plombomis. Galimybė pasirinkti savo mėgstamą spalvą dantukui plombuoti – dar vienas įdomus ir smagus žaidimas mūsų mažiesiems pacientams.Jei atsitiktų taip, kad dantukų fėja užtruktų ateiti į namus, mūsų klinikos odontologai padės pašalinti „užsibuvusius“ pieninius dantis greitai ir be skausmo.

Apie šeštus gyvenimo metus prasikala pirmieji nuolatiniai dantys. Svarbu stebėti, kada jie išdygsta ir nepamiršti jų valyti nuo pat prasikalimo dienos. Visiškai išdygusius krūminius dantukus rekomenduojame padengti silantais – specialia medžiaga, kuria užliejamos vagelės. Ši medžiaga užpildo įdubimus, neleidžia užsilikti maistui ir apnašoms. Be to, silantų išskiriamas fluoras sutvirtina dantis.

Gerai valyti dantis reikia išmokti nuo mažens. Jei vaiko burnos higiena nėra ideali, patariame atvykti pas mūsų klinikoje dirbančią burnos higienistę Ermaną Untulienę, kuri parodys ir patars kaip tikrai gerai juos išvalyti bei atliks specialiai vaikams skirtą burnos higieną.

Jei tėveliai skirs pakankamai laiko mažylio dantims prižiūrėti, vaikai ne tik džiugins juos gražia šypsena, bet ir nežinos, kas yra dantų skausmas. Mažiesiems pacientams odontologas bus jų draugas ir sveikų dantų saugotojas, o odontologijos klinika – draugiškų pokalbių ir neskausmingų procedūrų vieta.

Jei jums reikalingos konsultacijos ir vaikų dantų gydymas už gerą kainą, mūsų specialistai pasirengę jums padėti. Užtikriname, kad vaikų dantų gydymas odontologijos klinikoje „Ortodenta“, A. Juozapavičiaus g. 6A, Vilniuje nesukels jokių rūpesčių.

„Ortodenta“ – patikima ortodontijos klinika Vilniaus centre.
Detalesnę informaciją ir Jums sudarytą gydymo planą pateiksime konsultacijos metu.
Kviečiame apsilankyti!
Tel. 8 5 272 3913
Mob. 8 655 69272

El.paštas: klinika@ortodenta.lt