SOLO profilaktika

SOLO profilaktika

Nuolat sulaukiame pacientų, kurie skundžiasi kraujuojančiomis dantenomis, padidėjusių dantų jautrumu bei blogu kvapu iš burnos. Jie pasakoja, kad net ir valydamiesi dantis su kartus per dieną, pastebi, kad problemos tik didėja. Jie prižiūri dantis, tačiau juos prižiūri netinkamai. Tyrimais įrodyta, kad net 95% visų pavojingų bakterijų kaupiasi tarpdančiuose, o likusios – giliose krūminių dantų įdubose (vagelėse).

Todėl norint turėti sveikus dantis, vien tik tradicinio dantų šepetėlio nepakanka. O geriausiai dantis išvalysite, jei juos valysite po vieną: iš pradžių – tradiciniu dantų šepetėliu paskirstysite dantų pastą ant visų dantų, po to – vieno danties šepetėliu kruopščiai nušveisite kiekvieną dantį ir galiausiai nedideliais tarpdančių šepetėliais išvalysite tarpdančius.

Tik taip valantis dantis galima išvengti ėduonies atsiradimo ir stipriai sumažinti periodontito riziką. Tinkamus dantų šepetėlius išsirinkti galite ir patys, tačiau mes visada rekomenduojame pasikonsultuoti su savo odontologu ar burnos higienistu. Nesidrovėkite paprašyti specialistų patarimų ir klausti, kokios dantų priežiūros priemonės jums labiausiai tiktų. Naudokite jas kasdien ir galime pažadėti, kad taip išvengsite rimtų, dantų nepriežiūros sukeltų ligų.

Vilniaus centre esančioje odontologijos klinikoje „Ortodenta“ atliekama SOLO profilaktika. Mes taip pat atstovaujame SOLO dantų higienos produkcijos prekės ženklą ir esame sertifikuota SOLO profilaktikos klinika, todėl galime drąsiai teigti, kad rūpindamiesi burnos higiena naudojant SOLO metodiką, turėsite sveikus dantis ir dantenas.

Valyti dantis tarpdančių šepetėliu labai paprasta. Kadangi mūsų tarpdančiai yra kolbos formos, t.y. siauri išorėje ir platūs viduje, svarbiausia pasirinkti tinkamo storio tarpdančių šepetėlius. Naudodami per siaurą tarpdančių šepetėlį neišvalysite viso tarpdančio ir apnašos jame kaupsis toliau. Pernelyg platus šepetėlis gali traumuoti dantenas ir sukelti kraujavimą bei uždegimą. Jokiu būdu nesistenkite įgrūsti šepetėlio jėga, jei matote, kad tarpdantis yra per siauras, naudokite mažesnį šepetėlį. Visiškai normalu, kad dėl nevienodų tarpų tarp dantų vienam žmogui gali prireikti keleto (2-6vnt.) skirtingo dydžio tarpdančių šepetėlių.

Geriausia SOLO profilaktika yra kai tarpdančiai valomi vakare, prieš arba po įprastinio dantų valymo įprastu ir vieno danties šepetėliu. Tarpdančių šepetėlius galima naudoti bet kada dienos bėgyje, jei jaučiate, kad reikia pašalinti po valgio tarpdančiuose įstrigusius maisto likučius.

Valant tarpdančius pirmaisiais kartais gali atsirasti nedidelis dantenų kraujavimas. To baimintis nereikėtų. Greičiausiai šį kraujavimą sukėlė sujudintos senokai tarpdantyje buvusios apnašos. Visiškai normalu, kad nedidelis kraujavimas valymo metu gali trukti ir savaitę. Tačiau teisingai ir reguliariai valantis dantis ir tarpdančius, šis diskomfortas išnyks labai greit.
Tais atvejais, kai dantenos kraujuoja ilgiau, rekomenduotume pasirodyti savo odontologui ir paprašyti įvertinti jūsų dantenų būklę.

Jei jums reikalinga SOLO profilaktika, Vilniuje ją galite atlikti klinikoje „Ortodenta“, A Juozapavičiaus 6A. Čia dirbanti profesionali ir itin pacientų vertinama burnos higienistė Ermana Untulienė ne tik atliks profesionalią burnos higieną, bet ir parinks konkrečiai jūsų tarpdančiams labiausiai tinkamus SOLO tarpdančių šepetėlius.

Odontologijos klinika „Ortodenta“ – SOLO profilaktika už gerą kainą.

„Ortodenta“ – patikima ortodontijos klinika Vilniaus centre.
Detalesnę informaciją ir Jums sudarytą gydymo planą pateiksime konsultacijos metu.
Kviečiame apsilankyti!
Tel. 8 5 272 3913
Mob. 8 655 69272

El.paštas: klinika@ortodenta.lt