Ortodontiniai mini implantai

Ortodontiniai mini implantai
Atsiprašome, tačiau šiuo metu naujų pacientų ortodontiniam gydymui nepriimame

Dantų tiesinimas galimas ir ortodontiniais implantais – specialiomis atramomis, kurių prireikia, kai norima pajudinti ta pačia kryptimi ne vieną dantį arba visą visą dantų lanką. Tokiais atvejais tvirtai prie kaulo tvirtinamais ortodontiniais implantais sukuriamas stabilus atraminis mechanizmas, laikantis dantų tiesinimo sistemą ir padedantis tinkamai koreguoti dantų pozicijas.
Kartais tokia atrama „tarnauja“ ir įprasti dantų implantai. Ant įsriegto ir prigijusio implanto vainikėlio tvirtinamas breketas ir implantas prijungiamas prie ortodontinio lanko bei turėdamas stabilią poziciją „dirba“ kaip tvirta atrama kitiems dantims išjudinti.

Ortodontinių implantų yra keletas rūšių. Specialūs implantai ortodontiniam gydymui arba vadinamieji ortodontiniai implantai naudojami tada, kai pacientui netrūksta savų dantų. Tokiais atvejais gydytojas ortodontas tarp dantų įsriegia ortodontinius sraigtus arba specialias titano plokšteles, tvirtinamas prie kaulo sraigteliais ir esami dantys tampa atrama tiems dantims, kuriuos reikia pajudinti.

Pasitaiko, kad ortodontiniai sraigtai arba mikroimplantai riboja šalia esančių dantų judėjimą ir dėl to vėliau prireikia juos persukti į kitas vietas. Todėl šis dantų tiesinimo būdas yra efektyvus trumpą laiką, o ortodontiniai sraigtai dažnai iškliba.

Tam, kad to būtų išvengta, galima naudoti mikroplokšteles, kurios yra daug stabilesnės ir keliais sraigteliais prijungiamos prie žandikaulių paviršiaus aukščiau dantų šaknų. Mikroplokšteles gydytojai ortodontai dažnai renkasi koreguodami vaikų dantų sąkandį ir keisdami žandikaulio augimą. Taip pat mikroplokštelės naudojamos siekiant elastikais priraukti visą dantų lanką.

Gydant paauglių ir jaunuolių kryžminio sąkandžio patologiją (kai viršutinis žandikaulis neužauga iki pakankamo pločio), mikroimplantus galima sukti ir į gomurį. Mikroimplantai gomuryje užtikrina, kad žandikaulis išsiplės iki pakankamo pločio neišversdamas dantų į šonus.

Ortodontinis gydymas jau seniai nebesiejamas tik su medicina ir sveikata. Nors padėti pacientams turėti sveiką ir teisingą sąkandį yra pagrindinis gydytojų ortodontų darbas, mums taip pat labai svarbu, kad atliktas darbas būtų estetiškas ir atitiktų paciento lūkesčius. Didžioji dauguma jų pasibaigus gydymui pripažįsta imantys šypsotis gerokai dažniau ir plačiau.

Jeigu ir jūs norite džiaugtis tobulais ir lygiais dantimis ir manote, kad jūsų dantų ortodontiniam gydymui reikalingi implantai, registruokitės į konsultaciją Vilniuje, klinikoje „Ortodenta“ ir ortodontiniai implantai bus kokybiškai ir patikimai įsriegti Vilniaus centre, A. Juozapavičiaus g. 6A, jums patogiu metu.

Detalesnę informaciją ir Jums sudarytą gydymo planą pateiksime konsultacijos metu.
Kviečiame apsilankyti!
Tel. 8 5 272 3913
Mob. 8 655 69272

El.paštas: klinika@ortodenta.lt