Frezuoti pilno kontūro cirkonio vainikėliai

Frezuoti pilno kontūro cirkonio vainikėliai

Konsultacijos kaina – 20 Eur;
Frezuotas cirkonio vainikėlis – 350 Eur.

Frezuoti cirkonio keramikos vainikėliai modernioje skaitmeninėje laboratorijoje gaminami iš cirkonio oksido. Tai daroma specialioje frezavimo mašinoje, kuri išfrezuoja dantų protezus pagal individualų pacientui reikalingą atspaudą. Kvalifikuoti laboratorijos specialistai pažangiomis technologijomis geba atkurti net ir sudėtingiausias dantų formas.

Šie protezai gamybos metu yra veikiami aukšta temperatūra ir tampa ypač tvirti. Tyrimais įrodyta, kad frezuoti cirkonio keramikos vainikėliai dantims yra ypač atsparūs lūžiams ir net tris kartus tvirtesni už kitus protezus. Ne veltui cirkonio keramika dar vadinama keraminiu plienu, jų patikima ir ilgaamžė konstrukcija geba atlaikyti net ir didelį kramtymo krūvį.

Frezuoti cirkonio vainikėliai yra ypač pralaidūs šviesai, dėl to atrodo ypač estetiškai, o tuo pačiu yra atsparūs pokyčiams bei tinkami visoms dantų grupėms protezuoti.

Kalbama, kad šiuo metu pasaulis išgyvena cirkonio revoliuciją. Iš jo gaminami tiek pavieniai vainikėliai, tiek 3, 4, 6 ir net 16 vienetų dantų tiltelių karkasai. Taip pat – implantų protezavimo atramos, patys implantai ir t. t.

Verta žinoti, kad aplink cirkonio oksido konstrukcijas nebūna dantenų uždegimo, nes žmogaus organizmas jas priima kaip natūralią medžiagą. Todėl cirkonio keramika niekada nesualergizuos dantenų ir svarbiausia – šalia jų kraštelio neatsiras pilka juostelė, antraip nei nešiojant metalo keramikos vainikėlius.

Cirkonio keramikos privalumai neginčytini: nepriekaištingas ir estetiškai atrodantis vaizdas burnoje, ypač patvarus tvirtumas bei atsparumas lūžiams, ilgaamžiškumas, jokių alerginių reakcijų, tinka tiek pavieniams dantims atstatyti, tiek atkurti visą dantų eilę. Ir jokio specifinio metalo skonio burnoje.

Ko gero, vienintelis frezuotų cirkonio keramikos vainikėlių trūkumas yra kiek aukštesnė jų kaina, lyginant su metalo keramikos protezų gamyba. Tačiau įvertindami jų patvarumą ir idealią estetinę išvaizdą, visada rekomenduojame savo pacientams priimti tai kaip ilgaamžę ir ne vienerius metus džiuginsiančią investiciją į savo sveikatą.

Frezuoti cirkonio keramikos dantų vainikėliai gali būti užsakomi Vilniuje esančioje odontologijos klinikoje „Ortodenta“, A. Juozapavičiaus g. 6A.

Todėl jei jus domina dantų protezavimas frezuotais cirkonio vainikėliais Vilniuje, atvykite konsultacijai ir gydytoja odontologė Kristina Gegeckaitė užtikrins, kad ši paslauga būtų atlikta kokybiškai ir už gerą kainą.

Detalesnę informaciją ir Jums sudarytą gydymo planą pateiksime konsultacijos metu.
Kviečiame apsilankyti!
Tel. 8 5 272 3913
Mob. 8 655 69272

El.paštas: klinika@ortodenta.lt