Dermatologija

Dermatologija
Apgamų Šalinimas Papilomų Šalinimas
Aknės Gydymas

Oda – didžiausias ir geriausiai matomas mūsų organas. Sutrikusi jo veikla matoma iš karto – oda praranda gyvybę, atsiranda jautrumas, šerpetojimas, bėrimai, paraudimai, prasideda uždegiminiai procesai – aknė, rožinė ir t.t. Negydomos ligos virsta į sunkesnes formas, odos estetinis vaizdas blogėja, pacientas pradeda kompleksuoti ir vengti socialinio gyvenimo. Ratas užsisuka ir be gydytojo pagalbos išeiti nepavyksta.

Klinikoje gydytojas dermatovenerologas konsultuoja, skiria tyrimus ir gydo lengvas bei sudėtingų formų odos, plaukų, nagų ligas. Gydo šiuo metu, bene, dažniausiais odos ligas, tokias kaip aknė, rožinė, kontaktis/atopinis dermatitas, psoriazė.

Atlieka apgamų, papilomu, keratomų, karpų ir kitų odos darinių dermatoskopinį ištyrimą bei šalinimą (lazeriu arba chirurginiu būdu), esant poreikiui pašalintas darinys gali būti išsiųstas histologiniam tyrimui.

Tikrintis apgamus rekomenduojama kas 12-18 mėn, esant rizikos grupėje – kas 6-12 mėn. Pastebėjus didėjantį, nesimetriškos formos ar kitų įtarimų keliantį apgamą, ilgai negyjančią žaizdelę ar neaiškų odos darinį, rekomenduojame kreiptis nedelsiant.

Dermatovenerologas konsultuoja bei Atlieka estetines biorevitalizacines procedūras.

„Ortodenta“ – patikima ortodontijos klinika Vilniaus centre.
Detalesnę informaciją ir Jums sudarytą gydymo planą pateiksime konsultacijos metu.
Kviečiame apsilankyti!
Tel. 8 5 272 3913
Mob. 8 655 69272

El.paštas: klinika@ortodenta.lt