Dantų gydymas kapomis

Dantų gydymas kapomis

Konsultacijos kaina – 30 Eur;
Konsultacija su pilnu ištyrimu – 90 Eur;
Ortodontinės gydymo kapos – 3500 Eur.

Atsiprašome, tačiau šiuo metu naujų pacientų ortodontiniam gydymui nepriimame

Dantų gydymas kapomis – vienas iš būdų turėti gražesnę šypseną. Kapos yra skaidrios, plonos ir mažiau pastebimos, nei breketai. Dėl to tokį gydymo būdą renkasi tie pacientai, kurie nenori dėvėti breketų dėl jų estetinio vaizdo. Kapos pagamintos iš skaidraus medicininės paskirties polimero, bei individualiai pritaikomos kiekvienam pacientui. Jas galima išimti, kai valgote ir valotės dantis, o po to užsidėti vėl.

Tiesinimą kapomis dažniausiai rekomenduojamas tiems pacientams, kurių dantys susigrūdę, arba kai tarp dantų yra nepageidaujamų tarpų, taip pat ir tais atvejais, kai dantis reikia „pastumti“ 4-5 milimetrus bei vadinamojo gilaus sukandimo atvejais, kai viršutiniai dantys per daug uždengia apatinius.

Dantų tiesinimas kapomis atliekamas Vilniaus centre, klinikoje „Ortodenta“. Čia dirbanti profesionali gydytoja ortodontė Miglė Banevičiūtė-Lapatinskė pasirūpins, kad dantų gydymas kapomis būtų atliktas kokybiškai ir už gerą kainą.

Pirmojo vizito metu pradžių gydytojas ortodontas įvertina, ar pacientui tinka toks gydymo būdas, nes ortodontinis dantų tiesinimas ir gydymas kapomis gali būti taikomas ne visais atvejais. Vėliau nuimami dantų atspaudai ir siunčiami į specialią ortodontinių kapų gamybos laboratoriją, kurioje kvalifikuoti specialistai 3D kompiuterinėmis technologijomis sukuria individualią gydymo programą ir pagamina reikiamą kiekį kapų – tiek kiek reikia konkrečiam pacientui. Paprastai vieną komplektą pacientas turi nešioti apie dvi savaites, po to jį keičia antru, trečiu ir t.t.

Nepaisant to, kad kapas galima nusiimti, labai svarbu kontroliuoti, kad jos būtų dėvimos mažiausiai 22 valandas per parą. Taip po truputėlį, tiesinimo kapų veikiami dantys „atsistoja“ į reikiamas vietas. Šį procesą kontroliuoja gydytojas, kas keletą mėnesių apžiūrėdamas, kaip vyksta gydymas. Dantų tiesinimas kapomis vyksta palaipsniui, kaip ir nešiojant breketus ir gali trukti 9–24 mėnesius.

Iš pradžių kai kurie pacientai gali justi, kad dėvint kapas kurį laiką sunkiau ištarti kai kuriuos garsus, tačiau tai vyksta tik gydymo pradžioje. Ilgainiui kalbos padargai pripranta prie svetimkūnio burnoje ir kalbos defektai dingsta. Taip pat pradėjus nešioti naują kapų porą, keletą pirmųjų dienų galimas justi nedidelis veržimas. Tai normalu, nes dantys būna stumiami į reikalingas vietas ir šio proceso sukeltas nedidelis maudimas yra įprasta ortodontinio gydymo eiga.

Gydant sąkandžio, ar dantų padėties anomalijas, labai svarbi burnos higiena. Dantis būtina kruopščiai valyti minkštu šepetėliu ir pasta, naudoti skalavimo skystį. Dantys turi būti valomi tiek įprastais, tiek tarpdančių, ar vieno danties šepetėliais. Nešiojant kapas rekomenduojame dantis valyti po kiekvieno valgio, ar užkandžiavimo.

Jei manote, kad jums arba jūsų vaikui reikalingas dantų gydymas kapomis, lauksime mūsų klinikoje!
Detalesnę informaciją ir Jums sudarytą gydymo planą pateiksime konsultacijos metu.
Kviečiame apsilankyti!
Tel. 8 5 272 3913
Mob. 8 655 69272

El.paštas: klinika@ortodenta.lt