Dantų gydymas breketais

Dantų gydymas breketais

Konsultacijos kaina – 30 Eur;
Konsultacija su pilnu ištyrimu – 90 Eur.

Breketų kainos vienam žandikauliui:
Metaliniai – 500 Eur;
Safyriniai – 800 Eur;

Apsilankymai kas 4-8 savaites – 20-50 Eur/vienam žandikauliui.

Atsiprašome, tačiau šiuo metu naujų pacientų ortodontiniam gydymui nepriimame

Ortodontinis dantų tiesinimas ir gydymas breketais (arba kabėmis) yra atliekamas profesionalaus gydytojo ortodonto.

Ortodontinis dantų tiesinimas atliekamas tiek vaikams, tiek suaugusiems. Jei jūsų dantys yra sudygę kreivai ar netaisyklingai, yra susigrūdę, sukandimo metu matomas tarpas tarp žandikaulių arba aiškiai matoma veido asimetrija, jums reikalingas dantų gydymas breketais. Gydymas breketų sistema pradedamas išdygus nuolatiniams dantims, arba dantų kaitos laikotarpio pabaigoje. Breketų sistemą sudaro ant dantų paviršių fiksuojami breketai (kabės), ir prie jų tvirtinami ortodontiniai lankai. Jos pagalba tiesinami dantys ir koreguojamas sąkandis. Kartu gali būti naudojamos elastinės gumos, fiksuoti funkciniai aparatai, gomuriniai ir liežuviniai lankai, miniimplantai.

Breketai yra fiksuoti ortodontontiniai aparatai. Juos prie dantų pritvirtina profesionalus gydytojas-ortodontas. Vilniuje esančioje Odontologijos klinikoje „Ortodenta“ šios srities profesionalė yra gydytoja-ortodontė Miglė Banevičiūtė-Lapatinskė. Ji užtikrins, kad dantų gydymas breketais vyktų sklandžiai ir būtų atliktas kokybiškai.
Kartais dantų gydymas kabėmis nerekomenduojamas arba derinamas su kitomis odontologinėmis procedūromis (estetiniu plombavimu, protezavimu, chirurginėmis intervencijomis). Prieš pradėdamas ortodontinį gydymą gydytojas visada įsitikina, kad paciento burnos gleivinė ir dantys yra sveiki.

Vidutiniškai ortodontinis gydymas gali trukti apie 1,5–2,5 metų. Pacientas pas gydytoją turi lankytis vidutiniškai kas 4–8 savaites. Vizito metu gydytojas apžiūri, kaip vyksta dantų tiesinimas breketais, įvertina ortodontinio gydymo pokyčius ir koreguoja gydymo eigą pagal iš anksto sudarytą gydymo planą bei dantų padėties pokyčius, kurie priklauso nuo kiekvieno paciento individualios dantų būklės.

Dantų tiesinimas breketais Vilniaus centre atliekamas klinikoje „Ortodenta“. Todėl, jei jums arba jūsų vaikui reikalingas dantų gydymas kabėmis, mus surasite A. Juozapavičiaus g. 6A, Vilniaus centre.

Dantų tiesinimas kabėmis – paciento kantrybės išbandymas, tačiau neretai visą gyvenimą dėl savo dantų kompleksavę žmonės, pasirinkę ortodontinį gydymą, gražia ir lygia šypsena gali džiaugtis vos po keliolikos mėnesių.

Svarbu žinoti, kol vyksta gydymas, negalima kąsti ir kramtyti kieto maisto (džiūvėsėlių, keptos duonos, riešutų, morkų ar obuolių). Jeigu norisi, tokius produktus reikėtų smulkinti, kadangi valgant kietą maistą breketai ar jų sistemos dalys gali išlinkti ar net atšokti nuo dantų. Tarp pagrindinių valgymų (pusryčių, pietų, vakarienės) nepatartina valgyti saldumynų, lukštenti saulėgrąžų. Rekomenduojame gerti tik nesaldžius gėrimus (mineralinį ar natūralų vandenį, arbatą). Išgėrus sulčių patartina išsiskalauti burną. Taip pat vienu metu stenkitės nevartoti skirtingų temperatūrų maisto produktų (karštos kavos su ledais).

Kruopščiai rūpintis burnos higiena svarbu, kadangi tinkamai neprižiūrint dantų gali atsirasti ėduonis. Ėduonis atsiranda dėl dantų paviršiuje aplink breketus liekančių apnašų, sukeliančių kariesą. Dėl blogos burnos higienos taip pat gali kilti ir dantenų uždegimas. Jo metu dantenos patinsta, pradeda kraujuoti, atsiranda blogas burnos kvapas, gali atsirasti bėrimų, skaudėti.
Renkantis netinkamą maistą pasitaiko įvairių komplikacijų. Breketai gali atsiklijuoti, atsirasti didelio laipsnio danties paslankumas, jo spalvos pokyčių, dantų nervų nekrozių bei šaknų rezorbcijų. Todėl dantų priežiūra ortodontinio gydymo metu turi būti nepriekaištinga.
Gydant sąkandžio, ar dantų padėties anomalijas, dantis būtina kruopščiai valyti minkštu šepetėliu ir pasta, naudoti skalavimo skystį. Breketai ir vietos esančios aplink juos valomi tarpdančių, ar vieno danties šepetėliais. Dantis ir breketus rekomenduojame išvalyti po kiekvieno valgio ar užkandžiavimo.

Galimos breketų rūšys:

Metaliniai breketai – pati populiariausia breketų rūšis. Gydymas jais yra greitesnis, pigesnis, tačiau mažiau estetiškas.

Beligatūriniai breketai – ypatingi tuo, kad lankas juose tvirtinamas specialaus užrakto pagalba, mažiau prispaudžiamas prie breketo, sumažėja trintis. Dėl to gydymas vyksta greičiau, vizitai pas gydytoją retesni. Tačiau tokie breketai brangesni ir ne visais atvejais tinka.

Keramikiniai breketai – estetiškesni, mažiau pastebimi ant dantų, bet brangesnis ir ilgesnis gydymas (keliais mėnėsiais). Nulūžusį ar įskilusį breketą reikėtų pakeisti nauju.

Safyriniai breketai – tai pati estetiškiausia breketų rūšis. Šie breketai atspindi natūralią dantų spalvą, todėl praktiškai nepastebimi ant dantų. Kitos jų savybės, privalumai ir trūkumai panašūs į keramikinius breketus.

Jeigu jums reikalingas kokybiškas dantų gydymas breketais Vilniuje už gerą kainą, lauksime mūsų klinikoje!
Detalesnę informaciją ir Jums sudarytą gydymo planą pateiksime konsultacijos metu.
Kviečiame apsilankyti!
Tel. 8 5 272 3913
Mob. 8 655 69272

El.paštas: klinika@ortodenta.lt