Cirkonio keramikos vainikėliai

Cirkonio keramikos vainikėliai

Konsultacijos kaina – 20 Eur;
Bemetalės keramikos (cirkonio) vainikėlis – 350-500 Eur.

Cirkonio keramikos vainikėliai dantims protezuoti naudojami labai plačiai. Pacientams patinka, kad šie dantų protezai ne tik yra tvirti ir patikimi, tačiau ir labai natūraliai atrodo. Cirkonio keramikos vainikėliai dantų protezavimui kokybiškai dedami Vilniuje esančioje odontologijos klinikoje „Ortodenta“, A. Juozapavičiaus g. 6A.

Šiuo metu galima drąsiai teigti, kad protezavimas cirkonio keramikos vainikėliais atitinka aukščiausius funkcinius ir estetinius reikalavimus.

Cirkonio keramikos vainikėliai yra labai tvirti, ilgaamžiai ir ypač estetiškai atrodantys protezai. Jų pagrindą sudaro cirkonio oksido karkasas. Jis gaminamas frezuojant kompiuterizuotomis technologijomis, todėl yra ne tik idealiai pritaikytas pacientui, bet ir lengvas bei natūraliai atrodantis. Nuo protezavimo metalo keramikos karkasais cirkonio keramikos vainikėliai skiriasi tuo, kad čia naudojamas baltas ir ypač tvirtas cirkonio oksido karkasas.

Cirkonio oksidas yra biologiškai suderinta medžiaga, kurią organizmas priima kai natūralią, todėl ji nesukels jokių uždegiminių bei alerginių organizmo reakcijų. Be to, ši konstrukcija gerai priglunda prie danties audinių ir atrodo labai estetiškai. Šalia tokių protezų esančios dantenos neįgauna melsvo atspalvio, kaip papratai nutinka, kai protezuojama metalo keramika, ir dantenos atrodo sveikos bei nepraranda savo natūralios spalvos.

Svarbu ir tai, kad protezuojant cirkonio keramika, greta esantys dantys yra mažiau šlifuojami ir ne taip nukenčia, nei protezuojant metalo keramika, kai reikia nušlifuoti daugiau danties siekiant užmaskuoti metalą.
Cirkonio keramikos vainikėliai yra tvirtesni nei metalo keramikos konstrukcijos ir gali būti naudojami įvairiems tiek šoninių, tiek priekinių, tiek didelių dantų defektams atstatyti. Iš jų gali būti gaminami pavieniai protezai ir tiltinės konstrukcijos.

Užbaigus dantų protezavimą cirkonio keramikos vainikėliais galėsite ne tik laisvai kramtyti, turėti idealiai atstatytą sąkandžio funkciją, bet ir džiaugtis balta ir nepriekaištingai atrodančia šypsena.

Idealiai jums tinkantys dantų protezai bus pritaikyti ir pagaminti Vilniaus centre esančioje mūsų klinikoje.
Todėl jei jums reikalingas dantų protezavimas Vilniuje, atvykite konsultacijai ir gydytoja odontologė Kristina Gegeckaitė užtikrins, kad ši paslauga būtų atlikta kokybiškai ir už gerą kainą.

Idealiai jums tinkantys cirkonio keramikos dantų protezai bus pritaikyti Vilniaus centre esančioje mūsų klinikoje.

Todėl jei manote, kad jūsų dantų protezavimui reikalingi cirkonio keramikos vainikėliai, atvykite konsultacijai ir gydytoja odontologė Kristina Gegeckaitė užtikrins, kad ši paslauga būtų atlikta kokybiškai ir už gerą kainą.

Detalesnę informaciją ir Jums sudarytą gydymo planą pateiksime konsultacijos metu.
Kviečiame apsilankyti!
Tel. 8 5 272 3913
Mob. 8 655 69272

El.paštas: klinika@ortodenta.lt