SOLO profilaktikos programa

Didelė dalis pacientų skundžiasi kraujuojančiomis dantenomis, dantų jautrumu ir blogu burnos kvapu. Nors teigia, kad dantis valo du kartus per dieną, problemos tik didėja. Jie prižiūri dantis, tačiau prižiūri juos netinkamai.

95% visų pavojingų bakterijų kaupiasi mūsų tarpdančiuose, o likusios – giliose krūminių dantų įdubose (vagelėse). Ėduonis ir atsiranda būtent ten, kur nepasiekia įprastas dantų šepetėlis. To pasekoje kamuoja nuolat atsirandantis ėduonis ir besivystantis periodontitas (kaulo tirpimas). Norint turėti sveikus dantis, vien tik tradicinio šepetėlio nepakanka. Pasieksite geriausią rezultatą, jeigu dantis valysite po vieną – tokia yra SOLO dantų priežiūra, padedanti išsaugoti sveikus dantis be neigiamo šalutinio poveikio. Viskas ko Jums reikia yra vieno danties šepetėlis, tinkamai parinkti kelių dydžių tarpdančių šepetėliai, dantų siūlas ir teisingos žinios kaip visu tuo naudotis.

Mes esame sertifikuota SOLO profilaktikos klinika dirbanti daugiau nei 20 metų. Pasitikėkite mumis ir mes išmokysime Jus kaip teisingai rūpintis dantimis, suteiksime tam būtinas priemones ir jeigu įgytas žinias sąžiningai taikysite kasdien – pažadame, susitiksime itin retai.