Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Visos odontologinės paslaugos vienoje klinikoje

Odontologijos klinika „Ortodenta“ – dantų gydymo profesionalų ir aukštos kvalifikacijos specialistų komandą vienijanti įmonė, sėkmingai dirbanti nuo 1998-ųjų. Atliekame visas odontologines paslaugas vienoje klinikoje.

Ilgametę patirtį sukaupę gydytojai, dirbdami su modernia aparatūra ir kokybiškiausiomis Europoje sertifikuotomis medžiagomis, pasirūpins Jūsų burnos sveikata ir tinkama priežiūra.

Klinikoje atliekame aukščiausios kokybės dantų gydymo, plombavimo, implantavimo, sinuso pakėlimo, chirurgijos, estetinio plombavimo, protezavimo, ortodontijos, endodontijos, periodontologijos, burnos higienos, dantų balinimo, lazerines ir kitas paslaugas.

Odontologijos kliniką „Ortodenta“ rasite A. Juozapavičiaus g. 6A, Vilniuje.

Klientų atsiliepimai...

Pridėti komentarą
„Lankausi čia jau kelerius metus. Gydžiausi čia dantų kanalus, vėliau labai gražiai išbalino dantis, tinkamai parinko priemones. Dabar periodiškai čia darau burnos higieną ir esu labai patenkinta tiek darbo kokybe, tiek labai maloniu aptarnavimu.“
Indrė
„Labai patiko, kaip dirba. Užtikrintai ir gerai, lengvai be skausmo ir nebrangiai. Drąsiai rekomenduoju.“
Liutauras
Gyvenu užsienyje, todėl dantimis dažiausiai tenka pasirūpinti grįžus į Lietuvą atostogų. Vasarą, kai sunku surasti neatostogaujantį gydytoją, čia buvau priimtas ir labai maloniai aptarnautas. Ačiū labai.“
Linas