Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Visos odontologinės paslaugos vienoje klinikoje

Odontologijos klinika „Ortodenta“ – dantų gydymo profesionalų ir aukštos kvalifikacijos specialistų komandą vienijanti įmonė, sėkmingai dirbanti nuo 1998-ųjų. Atliekame visas odontologines paslaugas vienoje klinikoje.

Ilgametę patirtį sukaupę gydytojai, dirbdami su modernia aparatūra ir kokybiškiausiomis Europoje sertifikuotomis medžiagomis, pasirūpins Jūsų burnos sveikata ir tinkama priežiūra.

Klinikoje atliekame aukščiausios kokybės dantų gydymo, plombavimo, implantavimo, sinuso pakėlimo, chirurgijos, estetinio plombavimo, protezavimo, ortodontijos, endodontijos, periodontologijos, burnos higienos, dantų balinimo, lazerines ir kitas paslaugas.

Odontologijos kliniką „Ortodenta“ rasite A. Juozapavičiaus g. 6A, Vilniuje.

Klientų atsiliepimai...

Pridėti komentarą
„Profesionali ir rūpestinga gydytoja Kristina Gegeckaitė. Visada paaiškina, koks gydymo būdas man geriausias ir kodėl. Ir net papasakoja, ką daro konkrečiu metu. Mano visa šeima pas ją lankosi.“
Dalia
„Apsilankėme prieš pat rugsėjo 1-ąją dėl sūnaus dantukų patikros. Labai malonios ir draugiškos gydytojos. Mano pirmokėlis ne tik noriai pasitikrino dantis, bet dar ir gavo dovanų. Dabar jau, sakė, laukia, kada vėl eis maudyti dantukų“.
Renata
Prieš kelis metus atradau šią kliniką. Jokio streso ir baimės prieš apsilankymą. Dirba tikrai profesionaliai ir gerai. Tai, ko gero, geriausia odontologijos klinika Vilniuje“
Artūras