Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Visos odontologinės paslaugos vienoje klinikoje

Odontologijos klinika „Ortodenta“ – dantų gydymo profesionalų ir aukštos kvalifikacijos specialistų komandą vienijanti įmonė, sėkmingai dirbanti nuo 1998-ųjų. Atliekame visas odontologines paslaugas vienoje klinikoje.

Ilgametę patirtį sukaupę gydytojai, dirbdami su modernia aparatūra ir kokybiškiausiomis Europoje sertifikuotomis medžiagomis, pasirūpins Jūsų burnos sveikata ir tinkama priežiūra.

Klinikoje atliekame aukščiausios kokybės dantų gydymo, plombavimo, implantavimo, sinuso pakėlimo, chirurgijos, estetinio plombavimo, protezavimo, ortodontijos, endodontijos, periodontologijos, burnos higienos, dantų balinimo, lazerines ir kitas paslaugas.

Odontologijos kliniką „Ortodenta“ rasite A. Juozapavičiaus g. 6A, Vilniuje.

Klientų atsiliepimai...

Pridėti komentarą
Labai labai noriu padėkoti fantastiškoms gydytojoms RAIMONDAI ir KRISTINAI. Rinkites "Ortodenta".
Irina Gromova
Lankiausi kelis kartus ir likau labai patenkinta specialistės darbu. Nors kaina tikrai nemaža, tačiau negaila nei vieno išleisto cento. Planuoju vėl sugrįžti ir pratęsti dantų tvarkymą. Rekomendavau keliems draugams šią kliniką ir taip pat jie liko labai patenkinti.
Simona
„Draugiškos ir linksmos daktarės. Patinka, kad dirba lanksčiai. Nemėgstu pas daktarus vaikščioti šimtą kartų. O čia galiu susitarti ir per pusdienį gauti dantų higieną, profilaktinį patikrinimą ir gydymą (jei tokio reikia, aišku). Profesionali gydytoja Kristina tikrai išmano savo darbą. Rekomenduoju... “.
Marius