Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Apie odontologijos kliniką „Ortodenta“

Odontologijos klinika „Ortodenta“ – dantų gydymo profesionalų ir aukštos kvalifikacijos specialistų komandą vienijanti įmonė, sėkmingai dirbanti nuo 1998-ųjų.

Ilgametę patirtį sukaupę gydytojai, dirbdami su modernia aparatūra ir kokybiškiausiomis Europoje sertifikuotomis medžiagomis, pasirūpins Jūsų burnos sveikata ir tinkama priežiūra.

Klinikoje atliekame aukščiausios kokybės dantų gydymo, plombavimo, implantavimo, estetinio plombavimo, protezavimo, ortodontijos, endodontijos, periodontologijos,  burnos higienos, dantų balinimo ir kitos paslaugas.

Odontologijos kliniką „Ortodenta“ rasite A. Juozapavičiaus g. 6A, Vilniuje.

Klientų atsiliepimai...

Pridėti komentarą
Hello. And Bye.
JosephEvert
Labai labai noriu padėkoti fantastiškoms gydytojoms RAIMONDAI ir KRISTINAI. Rinkites "Ortodenta".
Irina Gromova
Lankiausi kelis kartus ir likau labai patenkinta specialistės darbu. Nors kaina tikrai nemaža, tačiau negaila nei vieno išleisto cento. Planuoju vėl sugrįžti ir pratęsti dantų tvarkymą. Rekomendavau keliems draugams šią kliniką ir taip pat jie liko labai patenkinti.
Simona