-50% nuolaida burnos higienai

PBH – profesionali burnos higiena.
Kas? Kodėl? Kaip? Kada?
Į šiuos dažnus klausimus atsako odontologijos klinikos „Ortodenta“ burnos higienistė.

Kas?
Profesionali burnos higiena – tai burnos ertmės priežiūra, dantų apnašų šalinimas, siekiant užkirsti kelią apnašų sukeliamoms ligoms – dantenų uždegimui (gingivitui), periodontitui ir dantų ėduoniui.

Kodėl?
Kraujuojančios dantenos, blogas burnos kvapas ir dantų ėduonis – tai pagrindiniai gingivito ir periodontito simptomai. Jas sukelia bakterijos, kurios kaupiasi ant danties paviršiaus ir dantenų vagelėse. Jos paverčia angliavandenius į rūgštis, kurios ardo dantų struktūrą, taip atsiranda dantų ėduonis. Ilgalaikės ir visiems žinomos dantų audinių pažeidimų pasekmės – dantų, dantenų ir aplinkinių audinių pažeidimai, gingivitas, periodontitas (paradontozė). Šių ligų išvengsite reguliariai lankydamiesi pas pas burnos higienistą ir du kartus per dieną valydamiesi dantis bei tarpdančius namuose.

Kaip?
Burnos higienistė kabinete mineralizuotas apnašas nuo visų danties paviršių šalina ultragarsiniu aparatu. Po dantenų esantiems konkrementams, kada yra gilios dantenų kišenės, šalinti naudojami rankiniai instrumentai (kiuretažas). Esant minkštoms, nikotino, kavos ar arbatos apnašoms nuvalyti bei dantims pašviesinti prof. burnos higienos metu naudojamas ir naujausias „Air flow“ aparatas. Tai neskausmingas būdas – stipri oro, vandens ir medicininės sodos/perlų srovė, nukreipta statmenai danties paviršiui, greitai nuvalo susikaupusias apnašas. Šis metodas ypatingas ir tuo, kad danties paviršius veikiamas per atstumą, todėl nepažeidžiami kietieji danties audiniai bei dantenos. Nuvalius akmenis, dantys ir tarpdančiai poliruojami, jiems suteikiamas blizgesys ir lygumas. Pacientai jaučia švaros ir komforto jausmą burnoje.

Kada?
Poreikis atlikti prof. burnos higieną priklauso nuo paciento burnos higienos kokybės, nuo kokybiško dantų ir tarpdančių išsivalymo. Pacientai pakankamai gerai prižiūrintys dantis, prof. burnos higienos procedūrai atvyksta kas pusę metų. Pacientai, kuriems sunku prižiūrėti dantis, kuriems pakankamai greitai kaupiasi dantų apnašos, burnos higienos procedūrai atvyksta, kas 3 – 5 mėn. Pacientams, sergantiems periodonto ligomis, rekomenduojama prof. burnos higieną atlikti ne rečiau, nei kas 2 – 3 mėn. palaikomajam periodontito gydymui. Visi, norintys kuo ilgiau turėti sveikus dantis, periodiškai lankosi pas specialitą ir kruopščiai valo dantis bei tarpdančius namuose. Rūpindamiesi savo burnos priežiūra, galėsite būti tikri, jog Jūsų dantys yra švarūs, o dantenos sveikos ir apsaugotos nuo uždegimo. Burnos ertmės higiena yra labai svarbi, norint turėti gražią bei sveiką šypseną. Pagrindinė dantų ir periodonto ligų profilaktikos priemonė – profesionali šiuolaikiška burnos ertmės higiena.